fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

 • Ezra Miller z sukcesem w sądzie. Gwiazda 'Flasha' wydała oświadczenie: Niesprawiedliwy atak

  Ezra Miller z sukcesem w sądzie. Gwiazda "Flasha" wydała oświadczenie: Niesprawiedliwy atak

  Wygasł zakaz zbliżania się do 12-latki, który sąd w Massachusetts wydał, po tym jak matka dziewczynki oskarżyła Ezrę Millera o nieodpowiednie zachowanie wobec dziecka. Gwiazda znana z ról w filmach z serii "Fantastyczne zwierzęta" czy z najnowszego "Flasha" wydała oświadczenie, w którym podkreśla, że została niesprawiedliwie zaatakowana.

  Justyna Bryczkowska
 • Zdobywca Oscara wspomina najbardziej upokarzającą sytuację na planie: Wszyscy mogli zobaczyć mój tyłek

  Zdobywca Oscara wspomina najbardziej upokarzającą sytuację na planie: Wszyscy mogli zobaczyć mój tyłek

  Eddie Redmayne podbił serca Amerykańskiej Akademii Filmowej dzięki głównej roli w filmie "Teoria wszystkiego", w którym zagrał Stephena Hawkinga. Młodszej publiczności jest świetnie znany z osadzonej w świecie Harry'ego Pottera serii filmów "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć". Jak się okazuje, na planie pierwszej części tej filmowej sagi, doszło do nieprzyjemnego incydentu, który aktor opisuje, jako najbardziej zawstydzające wydarzenie w swojej zawodowej karierze.

  Justyna Bryczkowska
 • Mads Mikkelsen sugeruje, że Johnny Depp może wrócić do 'Fantastycznych Zwierząt'

  Mads Mikkelsen sugeruje, że Johnny Depp może wrócić do "Fantastycznych Zwierząt"

  W trakcie batalii prawnej Amber Heard kontra Johnny Depp w kolejnym filmie z franczyzy "Fantastyczne Zwierzęta" w postać Gellerta Grindelwalda zastępczo wcielił się Mads Mikkelsen. O próbach wpasowania się w tę rolę opowiedział podczas Sarajevo Film Festival. Jego zdaniem jest niewykluczone, że Depp może w przyszłości powrócić do serii.

  Iga Gromska, Marta Korycka
 • Chiny ocenzurowały 'Tajemnice Dumbeldore'a'. Z filmu wycięli tytułową tajemnicę

  Chiny ocenzurowały "Tajemnice Dumbeldore'a". Z filmu wycięli tytułową tajemnicę

  Film "Fantastyczne zwierzęta. Tajemnice Dumbeldore'a", podobnie jak w Polsce, trafił do chińskich kin 8 kwietnia. Widzowie nie zobaczyli jednak produkcji w tej samej wersji - studio Warner Bros. przystało na żądanie lokalnych cenzorów i wycięło z produkcji fragmenty scen, w których profesor Dumbeldore przyznaje, że w istocie był zakochany w innym mężczyźnie. A tego nie można mówić na głos w Chinach.

  Justyna Bryczkowska
 • Mikkelsen powinien grać w 'Fantastycznych zwierzętach' od początku. Depp wypada przy nim jak przebieraniec [RECENZJA]

  Mikkelsen powinien grać w "Fantastycznych zwierzętach" od początku. Depp wypada przy nim jak przebieraniec [RECENZJA]

  Film "Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" niby jest utrzymany w mrocznym tonie, ale tak naprawdę otula widza niczym ciepły kocyk. Dostajemy w pakiecie przepięknie wykreowany świat magii, łatwych do polubienia bohaterów we wspaniałych kostiumach i wartką akcję, która trzyma w napięciu, choć wszyscy wiemy, że historia musi skończyć się dobrze. A po obejrzeniu Madsa Mikkelsena w roli, którą wcześniej grał Johnny Depp, szczerze żałuję, że nie obsadzili go w tym filmie wcześniej!

  Justyna Bryczkowska
 • 'Fantastyczne zwierzęta 3' bez Johnny'ego Deppa, ale za to z przyspieszoną premierą. Znamy oficjalny tytuł

  "Fantastyczne zwierzęta 3" bez Johnny'ego Deppa, ale za to z przyspieszoną premierą. Znamy oficjalny tytuł

  Studio Warner Bros. miło zaskoczyło wielbicieli świata magii i Harry'ego Pottera. Nie tylko wyjawiono oficjalny tytuł nadchodzącego filmu z serii "Fantastyczne zwierzęta", ale też zmieniono datę jego premiery. I to na korzyść tych najbardziej niecierpliwych widzów - przesunięto ją z lata na wiosnę. W tej części zamiast Johny'ego Deppa w roli Grindewalda zobaczymy Madsa Mikkelsena.

  aj
 • Mads Mikkelsen w roli Gellerta Grindelwalda. Zastąpił Johnny'ego Deppa

  Mads Mikkelsen w roli Gellerta Grindelwalda. Zastąpił Johnny'ego Deppa

  Mads Mikkelsen ("Łotr 1: Gwiezdne wojny - historie", "Hannibal", "Casino Royale") został obsadzony w roli Mrocznego Czarodzieja Gellerta Grindelwalda w trzecim filmie z cyklu "Fantastyczne zwierzęta". Najnowsza część serii znajduje się w fazie produkcji. Zdjęcia trwają w studiach w pobliżu Londynu.

  inf. prasowa, opracowała Marta Korycka
 • Johnny Depp nie wróci do filmowej serii 'Fantastyczne zwierzęta'. Rolę już negocjuje następca

  Johnny Depp nie wróci do filmowej serii "Fantastyczne zwierzęta". Rolę już negocjuje następca

  6 listopada Johnny Depp oficjalnie opuścił ekipę tworzącą serię "Fantastyczne zwierzęta" po tym, jak brytyjski sąd zadecydował w sprawie o zniesławienie na korzyść brytyjskiego dziennika "The Sun". Według amerykańskich mediów trwają już negocjacje z nowym potencjalnym odtwórcą roli czarnoksiężnika Grindelwalda - ku uciesze wielu widzów może nim zostać Mads Mikkelsen.

  oprac. Maja Piskadło
 • 'Harry Potter' na Netflixie. Cała seria filmów o nastoletnim czarodzieju już dostępna!
 • 'Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda'. Czekam już na następną część
Więcej o:

fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć