Roxie Węgiel nosi doczepy? Tak wyglądają jej naturalne włosy

Ostatnimi czasy Roksana Węgiel coraz odważniej eksperymentuje ze swoim wyglądem. Niedawno wokalistka ponownie zaskoczyła fanów metamorfozą. Skróciła włosy i powróciła do naturalnego odcienia pasm.

Roksana Węgiel zadebiutowała w polskiej branży muzycznej już jako 13-latka, wygrywając popularny program "The Voice Kids". Później reprezentowała Polskę podczas konkursu Eurowizji 2018, którego została laureatką. Wokalistka z czasem zaczęła coraz chętniej eksperymentować ze swoim wyglądem.

Zobacz wideo Roxie Węgiel w rozmowie z Plotkiem rozlicza swoje ostatnie pięć lat kariery [WYWIAD PLOTKA]

Roxie Węgiel od jakiegoś czasu eksperymentuje z włosami. Nosi doczepy?

Długie proste włosy były jedną z najbardziej charakterystycznych cech w wyglądzie Roxie Węgiel. W takiej fryzurze wokalistka przez długi czas pojawiała się na zarówno na koncertach, jak i podczas branżowych imprez. Następnie zdecydowała się na zmianę, skracając fryzurę.

 

Mimo to na jej instagramowym koncie naprzemiennie pojawiają się fotografie w długich i krótkich włosach. Wiele osób zastanawiało się, jak w tak krótkim czasie udało jej się wrócić do dawnej długości. Prawdopodobnie gwiazda przedłuża swoje naturalne kosmyki za pomocą doczepów.

Wokalistka przeszła metamorfozę. Długie włosy to już przeszłość

Naturalny kolor włosów Roxie to ciemny brąz, co można było zauważyć na castingach do "The Voice Kids". Jakiś czas temu piosenkarka zaskoczyła swoich fanów, farbując włosy na blond. Teraz ponownie wróciła do naturalnego odcienia pasm, czyli brązu. 18-latka często korzysta z usług fryzjera gwiazd Damiena Koby, który w jednym ze wpisów sam przyznał, że "zaszaleli z długością".  

 

Ostatnio Roksanę coraz częściej można podziwiać natomiast w naturalnych włosach również w jej mediach społecznościowych. W nieprzedłużanych pasmach zaprezentowała się fanom przy jednym ze zdjęć maturalnych. 

Więcej o: