majka jeżowska

 • Mamy zwiastun filmu 'Pokolenie Ikea'. Majka Jeżowska w roli mamy to dopiero początek

  Mamy zwiastun filmu "Pokolenie Ikea". Majka Jeżowska w roli mamy to dopiero początek

  "Pokolenie Ikea" to, jak zapowiadają twórcy, odważna opowieść o seksualności i pragnieniach współczesnych młodych dorosłych, którym łatwiej przychodzi przerzucanie się liczbą partnerów seksualnych niż przyznanie się, że potrzebują miłości. Adaptacja głośnej i kontrowersyjnej książki Piotra C. to pozycja dla wszystkich, którzy chociaż raz posmakowali randkowania. Zwiastun już w sieci. Reżyseria Dawid Gral. Film w kinach od 3 marca.

  Justyna Bryczkowska
 • 'Pokolenie Ikea' - o ludziach, którzy z pie***enia uczynili cel życia. Zobacz teaser

  "Pokolenie Ikea" - o ludziach, którzy z pie***enia uczynili cel życia. Zobacz teaser

  Szybki seks nigdy nie był bardziej dostępny - wiedzą o tym bohaterowie "Pokolenia Ikea", ekranizacji bestsellerowej książki o tym samym tytule, autorstwa Piotra C.. W dobie aplikacji randkowych wszystko jest na wyciągnięcie ręki - noc bez zobowiązań, realizacja fantazji, nowa kochanka, nowy partner. Tylko czy to wystarczy? O takim świecie, z dystansem i ironią, opowiada "Pokolenie Ikea". To kino erotyczne skupione na męskim bohaterze. Teaser właśnie trafił do sieci. Film w kinach od 3 marca 2023 roku.

  Justyna Bryczkowska
 • Majka Jeżowska trafiła do szpitala. 'Było groźnie'

  Majka Jeżowska trafiła do szpitala. "Było groźnie"

  Majka Jeżowska trafiła do szpitala ze względu na szybko pogarszający się stan zdrowia. Jak informuje Popmponik, stan zdrowia wokalistki zaczyna się poprawiać, jednak było groźnie. AKTUALIZACJA 18.11: Jeżowska zdementowała te doniesienia na swoim Instagramie.

  Marta Korycka
 • Majka Jeżowska prezentuje utwór 'Skazana'. Rozlicza się w nim z byłym partnerem
 • Piasek nagrał utwór z Majką Jeżowską. 'To nie będzie jednak piosenka z urodzin'

  Piasek nagrał utwór z Majką Jeżowską. "To nie będzie jednak piosenka z urodzin"

  Andrzej Piaseczny przygotowuje właśnie nowy album studyjny pt. "50/50". Do współpracy zaprosił licznych arystów, a w gronie tym znalazła się także królowa muzyki dziecięcej, Majka Jeżowska. Przy okazji zapowiedzi wspólnego utworu piosenkarz odniósł się do swojej głośnej imprezy urodzinowej, w trakcie której Jeżowska śpiewała mu o narkotykach.

  oprac. Justyna Bryczkowska
 • Majka Jeżowska na Pol'and'Rocku przypomniała, że jest bohaterką, której potrzebujemy. Tak samo, jak 20 lat temu

  Majka Jeżowska na Pol'and'Rocku przypomniała, że jest bohaterką, której potrzebujemy. Tak samo, jak 20 lat temu

  Majka Jeżowska to nasz skarb narodowy i powinniśmy ją po prostu ozłocić za to, co dla nas wszystkich zrobiła. Przez ostatnich 20 lat z dala od medialnego szumu grała koncerty, organizowała festiwale i docierała do kolejnych pokoleń dzieci z ważną wiadomością: że trzeba być dobrym człowiekiem, który nie krzywdzi innych, bo są "inni". Do tego Majka jest po prostu czaderską babeczką, która ma niesamowite pokłady pozytywnej energii. I właśnie obiecała, że nagra rockową płytę.

  Justyna Bryczkowska
 • #Hot16Challenge2 i kolejni gracze. Majka Jeżowska oraz Artur Barciś i Cezary Żak podbijają serca
 • Opole 2019 startuje już dziś. Na scenie m.in. Majka Jeżowska, Varius Manx, Tulia i Sylwia Grzeszczak [PROGRAM]
Więcej o:

majka jeżowska