michał szpak

 • Gdy wyszedł na scenę 'X-Factor', publiczność go wyśmiała. Później otrzymał owacje na stojąco
 • Zaczynali w talent show, potem sami byli w jury. Kilku odrzucono na etapie castingu

  Zaczynali w talent show, potem sami byli w jury. Kilku odrzucono na etapie castingu

  Dziś nie tylko z powodzeniem rozwijają swoje muzyczne kariery, ale też pomagają zaistnieć innym. Nie wszyscy pamiętają, że niektórzy jurorzy w konkursach talentów lata temu sami byli na miejscu uczestników. Tego rodzaju zamiana miejsc zdarzała się nie tylko w przypadku polskich edycji "The Voice" czy "X Factor".

  Iga Gromska
 • Michał Szpak to barwny ptak. Kim jest Jowiszja? 'Niektórzy powiedzą, że to bezczelność'

  Michał Szpak to barwny ptak. Kim jest Jowiszja? "Niektórzy powiedzą, że to bezczelność"

  Po dłuższym okresie milczenia Michał Szpak rozpoczyna nowy etap w karierze. Jak czytamy w zapowiedziach jego najnowszego materiału, "Michał Szpak to nie opieranie wizerunku na skandalach, a po prostu osobowość, której granice przebiegają dużo dalej, niż sięga wyobraźnia". - Niektórzy powiedzą, że to bezczelność, inni - prowokacja, ktoś uzna to za piękne, ale jedyne, o co chodzi to po prostu wolność - mówi artysta przy okazji premiery teledysku do singla "Halo Wodospad".

  inf. prasowa, opracowała Maja Piskadło
 • Polskie Znaki ratują pamięć polskich pieśni ludowych. Vito Bambino zaśpiewał z nimi 'Niech monarchowie'

  Polskie Znaki ratują pamięć polskich pieśni ludowych. Vito Bambino zaśpiewał z nimi "Niech monarchowie"

  Ważne postacie polskiej popkultury pod przewodnictwem Radka Łukasiewicza (Bisz/Radex, Pustki, Artur Rojek), Jarka Ważnego (Kult) oraz Janusza Zdunka (Kult) ratują polskie pieśni ludowe przed wyginięciem, poruszając niezwykle ważny, ale trudny temat. Do tej pory ukazały się trzy utwory nagrane wraz z Sanah, Matyldą Damięcką i Michałem Szpakiem. Kolejną odsłoną jest utwór "Niech monarchowie" z udziałem Vito Bambino. To wzruszająca pieśni o równości ludzi wobec śmierci.

  Informacja prasowa
 • Michał Szpak debiutuje w filmie. Zobacz fragment z jego udziałem

  Michał Szpak debiutuje w filmie. Zobacz fragment z jego udziałem

  5 listopada na ekrany kin wejdzie komedia romantyczna "To musi być miłość", która opowiada o trzech siostrach i ich miłosnych perypetiach. W filmie wyreżyserowanym przez Michała Rogalskiego, obok Małgorzaty Kożuchowskiej czy Tomasza Karolaka, zadebiutuje Michał Szpak. Zaśpiewa jedną ze swoich ballad.

  inf. prasowa, opracowała Marta Korycka
 • Michał Szpak świętował urodziny Freddiego Mercury'ego w Krakowie. Zaskoczył przechodniów

  Michał Szpak świętował urodziny Freddiego Mercury'ego w Krakowie. Zaskoczył przechodniów

  Michał Szpak wziął udział w muzycznym flash mobie, który odbył się w Krakowie z okazji 75. rocznicy urodzin Freddiego Mercury'ego. W niedzielę o godzinie 11:00, tuż po hejnale mariackim, wokalista oddał hołd legendarnemu artyście i wykonał utwory zespołu Queen, porywając do śpiewu zgromadzonych na rynku przechodniów.

  inf. prasowa, opracowała Maja Piskadło
 • W ich budynku zagrali 'Dziady na Mickiewicza'. Teraz pukają do nich policjanci

  W ich budynku zagrali "Dziady na Mickiewicza". Teraz pukają do nich policjanci

  Około tysiąca osób podziwiało w nocy z 31 października na 1 listopada performans "Dziady na Mickiewicza", który był prezentowany z okien jednego z budynków stojących blisko domu Jarosława Kaczyńskiego podczas Strajku Kobiet. Wtedy policja nie interweniowała, teraz - jak twierdzą mieszkańcy - funkcjonariusze nachodzą ich w związku z tą sprawą.

  oprac. Marta Korycka
 • Michał Szpak zabiera głos w sprawie swoich piosenek. 'Czyżby to był koniec?'

  Michał Szpak zabiera głos w sprawie swoich piosenek. "Czyżby to był koniec?"

  Po tym jak z serwisu YouTube zniknęły piosenki "Jesteś bohaterem" oraz "Byle być sobą", w mediach pojawiły się informacje, jakoby po zmianie reprezentującej go agencji Michał Szpak nie miał prawa wykonywać części swoich utworów bez zgody byłej agencji. Wypowiedzieli się już obecny i były menedżer artysty, a teraz sam Szpak po raz pierwszy skomentował sprawę.

  mko, jab
 • Były menadżer Michała Szpaka wydał oświadczenie. 'Nie będąc twórcą piosenek, nie miał do nich żadnych praw'

  Były menadżer Michała Szpaka wydał oświadczenie. "Nie będąc twórcą piosenek, nie miał do nich żadnych praw"

  "Michał Szpak nie stworzył żadnej kompozycji, ani też nie napisał tekstu żadnej piosenki, które znalazły się na nagranych przez niego albumach. Nie będąc twórcą piosenek, nie miał do nich żadnych praw, a zatem informacje, że został ich pozbawiony lub je stracił, są całkowicie nieprawdziwe" - napisał w przesłanym do Gazeta.pl oświadczeniu Jacek Jastrowicz z agencji Musicart, która do końca 2019 roku zajmowała się karierą Michała Szpaka.

  Justyna Bryczkowska
 • Michał Szpak został pozbawiony praw do wykonywania swoich piosenek. 'Niespotykana praktyka'
Więcej o:

michał szpak