robert więckiewicz

 • Nie płaczcie fani Remigiusza Mroza. 'Behawiorysta' wypełni lukę po 'Chyłce' - premiera już niedługo

  Nie płaczcie fani Remigiusza Mroza. "Behawiorysta" wypełni lukę po "Chyłce" - premiera już niedługo

  Widzowie zaczynają właśnie przygodę z piątym i póki co ostatnim sezonem "Chyłki". Niemniej Player.pl ma dla nich coś na pocieszenie: serial "Behawiorysta" z Robertem Więckiewiczem w roli głównej. To adaptacja kolejnej bestsellerowej powieści najbardziej płodnego i najlepiej sprzedającego się polskiego pisarza, Remigiusza Mroza. Produkcja składająca się z ośmiu odcinków na platformie będzie dostępna już od 4 stycznia 2022 roku.

  oprac. Justyna Bryczkowska
 • 'Wesele' Smarzowskiego zaliczyło najlepsze otwarcie roku w polskich kinach
 • Wojciech Smarzowski o nowym 'Weselu': Może być zakazane w Polsce

  Wojciech Smarzowski o nowym "Weselu": Może być zakazane w Polsce

  Wojciech Smarzowski w swoim najnowszym "Weselu" porusza m.in. temat pogromów ludności żydowskiej, których dopuszczali się w czasie II wojny światowej także Polacy. W najnowszym wywiadzie podkreśla, że nakręcił ten film po to, by rozliczyć się z własną historią i miał świadomość tego, że spotka się z dużą krytyką. Nie wyklucza nawet, że dystrybucja produkcji może zostać zakazana w naszym kraju.

  oprac. Justyna Bryczkowska
 • 'Najmro. Kocha, kradnie, szanuje'. Ogrodnik jest stworzony do roli najsłynniejszego przestępcy PRL-u [RECENZJA]

  "Najmro. Kocha, kradnie, szanuje". Ogrodnik jest stworzony do roli najsłynniejszego przestępcy PRL-u [RECENZJA]

  Mateuszowi Rakowiczowi udało się stworzyć bardzo dobry debiut, który przez różowe okulary przygląda się postaci "najsłynniejszego przestępcy PRL-u". Mimo że "Najmro" biografią nie jest, opowiada o kilku spektakularnych wyimkach z życia Zdzisława Najmrodzkiego, dodając do nich szczyptę spekulacji spod znaku "co by było, gdyby" oraz całą paletę podkręconych kolorów.

  Kamila Cieślik
 • Nowe 'Wesele' Smarzowskiego. Jest pierwszy zwiastun

  Nowe "Wesele" Smarzowskiego. Jest pierwszy zwiastun

  Po 17 latach od pełnometrażowego debiutu, czyli "Wesela", Wojciech Smarzowski powraca do korzeni i pyta: jak w tym czasie zmieniły się zwyczaje ślubne? Jak dziś na weselach bawią się Polacy? Jakie demony ścigają nas dziś między jednym kieliszkiem wódki a drugim? "Wesele" wchodzi do kin 8 października.

  inf. prasowa, opracowała Marta Korycka
 • Coś się nam od życia należy. Wakacyjne lekkie premiery dla zmęczonej upałem głowy

  Coś się nam od życia należy. Wakacyjne lekkie premiery dla zmęczonej upałem głowy

  Choć tego lata nie zobaczymy jeszcze wyczekiwanej "Diuny" ani 25. filmu o Jamesie Bondzie, to w najbliższych tygodniach nie zabraknie ciekawych propozycji z niemal każdego gatunku. To przede wszystkim powrót do komercyjnego kina rozrywkowego, które obiecuje dużą dawkę sympatycznie absurdalnej i mało intelektualnie obciążającej zabawy. A nie ukrywajmy - beztroska rozrywka, to jest dokładnie to, czego teraz wszyscy potrzebujemy najbardziej.

  Justyna Bryczkowska
 • Dawid Ogrodnik jako największy cwaniak PRL-u pręży tors na plakacie 'Najmro'. Jest nowy zwiastun
 • Robert Więckiewicz z główną rolą w serialu. Zagra książkowego bohatera
 • Netflix pokazuje najciekawsze polskie seriale kryminalne. 'Paradoks' to niedoceniony kąsek

  Netflix pokazuje najciekawsze polskie seriale kryminalne. "Paradoks" to niedoceniony kąsek

  Lista dostępnych na Netfliksie polskich filmów i seriali kryminalnych jest zaiste imponująca. Na samym początku wśród tych tytułów warto szczególnie zwrócić uwagę na serial "Paradoks" z Bogusławem Lindą w roli głównej. Scenariusz napisał Igor Brejdygant, scenarzysta i pisarz, odpowiedzialny za powstanie najciekawszych produkcji kryminalnych ostatnich lat.

  Justyna Bryczkowska
 • Sprawa Przemyka od reżysera 'Ostatniej rodziny'. Są zdjęcia do 'Żeby nie było śladów'

  Sprawa Przemyka od reżysera "Ostatniej rodziny". Są zdjęcia do "Żeby nie było śladów"

  Właśnie zakończyły się trwające od lipca w Warszawie i na Śląsku zdjęcia do filmu fabularnego "Żeby nie było śladów", opartego o wątki zawarte w bestsellerowym, nagrodzonym Nike reportażu Cezarego Łazarewicza "Żeby nie było śladów. Sprawa Grzegorza Przemyka". Za kamerą stanął Jan P. Matuszyński, a Grzegorza Przemyka gra Mateusz Górski.

  oprac. Marta Korycka
Więcej o:

robert więckiewicz