dua lipa

 • Jednak nie Dua Lipa zamiast Rodowicz? TVP zaprosi na Sylwestra zagraniczną gwiazdę

  Jednak nie Dua Lipa zamiast Rodowicz? TVP zaprosi na Sylwestra zagraniczną gwiazdę

  14 grudnia 2022 poznamy oficjalną listę gwiazd, które wystąpią podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką. Choć nazwiska do ostatniej chwili trzymane są w tajemnicy, pojawiły się doniesienia, że choć tegoroczny line-up miał stawiać wyłącznie na lokalnych artystów, wśród nich pojawi się również zagraniczny wykonawca. Anonimowi informatorzy donoszą, że może chodzić o Duę Lipę, wiceburmistrz Zakopanego zdementowała jednak tę informację.

  Iga Gromska
 • Mistrzostwa Świata bez Shakiry. To rezygnacja? 'Nie było nawet takich rozmów'

  Mistrzostwa Świata bez Shakiry. To rezygnacja? "Nie było nawet takich rozmów"

  Po głośnym przypadku Duy Lipy Shakira jest kolejną artystką krytykowaną za odrzucenie propozycji wystąpienia podczas piłkarskich Mistrzostw Świata w Katarze. Oficjalny powód decyzji wokalistki nie został podany. Według niektórych źródeł organizatorzy nawet nie próbowali się kontaktować z obiema artystkami w tej sprawie. Czy mogły zrezygnować mimo braku zaproszenia?

  Iga Gromska
 • Dua Lipa nazwana 'Cher naszych czasów'. Cher ma na to uszczypliwą odpowiedź
 • Dua Lipa została honorową ambasadorką Kosowa. 'To zaszczyt móc reprezentować mój kraj'
 • Dua Lipa z mocnym przesłaniem na festiwalu. 'Stoję murem za kobietami, LGBT i ofiarami rasizmu'

  Dua Lipa z mocnym przesłaniem na festiwalu. "Stoję murem za kobietami, LGBT i ofiarami rasizmu"

  Sezon festiwalowy należy do Duy Lipy. Wokalistka była headlinerem drugiego dnia amerykańskiej Lollapaloozy w Grant Parku. Korzystając z możliwości wystąpienia dla liczącej 120 tys. osób publiczności postanowiła odnieść się do ostatnich wydarzeń w kraju. Zachęciła do walki o prawa kobiet, społeczności LGBT i osób mierzących się z rasizmem.

  Iga Gromska
 • Czego słuchaliśmy w czerwcu? W Top 10 Spotify znalazły się nie tylko nowości
 • Open'er 2022. Dua Lipa i Megan Thee Stallion komentują odwołanie koncertów. 'Jestem zdruzgotana'

  Open'er 2022. Dua Lipa i Megan Thee Stallion komentują odwołanie koncertów. "Jestem zdruzgotana"

  Piątkowy wieczór na Open'er Festivalu przyniósł uczestnikom mocne wrażenia, ale bynajmniej nie ze względu na koncerty. Festiwalowicze zostali ewakuowani przez potężną burzę, która rozpętała się około godz. 19:40. Z uwagi na warunki pogodowe po 22:30 wznowiono tylko część atrakcji; z programu wypadły m.in. headlinerki Megan Thee Stallion i Dua Lipa. Artystki skomentowały sytuację na Instagramie.

  Maja Piskadło
 • Open'er 2022. 'Jeden zły ruch, jeden taniec zostanie użyty przeciwko tobie'. Dziś jednak Dua Lipa rządzi na scenie

  Open'er 2022. "Jeden zły ruch, jeden taniec zostanie użyty przeciwko tobie". Dziś jednak Dua Lipa rządzi na scenie

  Od kilku lat jej nazwisko gwarantuje wielki szum. Dua Lipa zjednała sobie wielką publiczność, rozkochaną w melodyjnym popie, i sama zaczęła wyznaczać trendy. Po premierze płyty "Future Nostalgia" w 2020 roku jak grzyby po deszczu zaczęli wyrastać artyści i artystki, którzy chcieli jak ona z lekkością odwoływać się do muzyki lat 80. i 90., a przy tym wchodzić na szczyty list przebojów. Lipa nie przestaje się rozwijać i zaskakiwać - kiedyś jej nieco nieporadny taniec stał się materiałem na memy; dziś ma nad sceną pełną kontrolę.

  Maja Piskadło
 • Open'er Festival 2022 - Dua Lipa i Jessie Ware headlinerkami koncertów. Kto wystąpi w Gdyni?
 • Elton John wierzy, że w grupie siła. Na jego nowym albumie spotkają się m.in. Stevie Wonder, Eddie Vedder i Nicki Minaj

  Elton John wierzy, że w grupie siła. Na jego nowym albumie spotkają się m.in. Stevie Wonder, Eddie Vedder i Nicki Minaj

  Podczas lockdownu Elton John nie próżnował. O tym, co artyście udało się zdziałać przez ostatnie miesiące, przekonamy się 22 października - wtedy premierę będzie mieć płyta "The Lockdown Sessions", na którą trafi 16 muzycznych współprac. Tracklista jest wypełniona ciekawymi nazwiskami. Nowe wydawnictwo promuje singiel "Cold Heart (PNAU Remix)" z Duą Lipą.

  inf. prasowa, opracowała Maja Piskadło
 • Dua Lipa i Elton John połączeni magią remiksu. PNAU: To było nie lada wyzwanie

  Dua Lipa i Elton John połączeni magią remiksu. PNAU: To było nie lada wyzwanie

  W serwisach cyfrowych pojawił się wspólny utwór Eltona Johna i Duy Lipy w remiksie PNAU - "Cold Heart". To pierwsze spotkanie dwójki uwielbianych na całym świecie artystów. Jeżeli macie wrażenie, że ten numer brzmi znajomo, jak najbardziej macie rację. Australijskie trio PNAU połączyło w jedną całość cztery przeboje Eltona Johna i nadało im zupełnie nowe, taneczne brzmienie.

  inf. prasowa, opracowała Maja Piskadło
 • Grammy 2021 - lista nominowanych. Dlaczego The Weeknd i Justin Bieber bojkotują galę?
Więcej o:

dua lipa