Ben Affleck oświadczał się Jennifer trzy razy. Z jedną ma dzieci, a druga jest jego żoną

Ben Affleck i Jennifer Lopez tworzyli przed laty jedną z najpiękniejszych par w Hollywood. Gdy fani oczekiwali ślubu, oni niespodziewanie ogłosili rozstanie. Niedługo później aktor znalazł szczęście u boku Jennifer Garner. Po 13 latach związku rozwiódł się z matką trojga swoich dzieci i wrócił w ramiona byłej partnerki.

Trzeba przyznać, że życie miłosne Bena Afflecka jest naprawdę zawiłe. Zanim związał się z matką swoich dzieci Jennifer Garner, w jego życiu była inna kobieta o tym samym imieniu. Z Lopez uchodzili za jedną z najgorętszych par w Hollywood, a ich rozstanie wywołało falę medialnych spekulacji. Po 20 latach postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę. 

Zobacz wideo Tak wyglądała Jennifer Lopez na ślubie z Benem Affleckiem. "Prosto, ale elegancko"

Na początku lat dwutysięcznych byli najpiękniejszą parą w Hollywood. Ich rozstanie było dla wszystkich szokiem

W 2002 roku Ben Affleck i Jennifer Lopez pracowali razem na planie filmu "Gigli". To właśnie podczas zdjęć do produkcji doszło do ich pierwszego spotkania. Choć piosenkarka była wówczas mężatką, to przystojny aktor od razu zawrócił jej w głowie. Szybko wniosła pozew o rozwód i niedługo po ogłoszeniu wyroku, związała się z aktorem.

Media były zachwycone nową gwiazdorską parą. Affleck i Lopez otrzymali ikoniczny przydomek "Bennifer", a ich wspólne zdjęcia robione przez paparazzi z ukrycia, nie znikały z pierwszych stron gazet. Miłość kwitła i kilka miesięcy później doszło do zaręczyn. Wydawało się, że są naprawdę szczęśliwi. Niemal natychmiast rozpoczęli planowanie ślubu, który początkowo miał się odbyć w połowie września 2003 roku. Niedługo przed wydarzeniem para poinformowała jednak o zmianie terminu. Chcieli, by ten dzień był wyjątkowy i tylko dla najbliższych, lecz obawiali się, że przez zainteresowanie, jakie wzbudzają, fotoreporterzy wtargną na uroczystość. Ostatecznie do ceremonii nigdy nie doszło, bo już w styczniu 2004 roku J.Lo. zerwała zaręczyny. 

Po rozstaniu znaleźli szczęście u boku innych partnerów. Po ponad 20 latach ponownie do siebie wrócili

Choć rozstanie było dla nich bolesne, to wkrótce obydwoje ułożyli sobie życia u boku innych partnerów. Lopez związała się z Markiem Anthonym, którego poślubiła w 2004 roku, a owocem ich miłości jest dwójka dzieci. Z kolei rok później ślub wziął również Affleck. Jego wybranką była koleżanka po fachu Jennifer Garner, z którą doczekał się trójki dzieci. Jednak niedługo po narodzinach najmłodszego syna, para zakończyła trwające 10 lat małżeństwo. Związek J.Lo także nie przetrwał próby czasu. 

W 2021 roku niespodziewanie media obiegła informacja o romansie Afflecka i Lopez. Mimo spekulacji, aktorka, która w tym czasie była świeżo po rozstaniu ze swoim ówczesnym partnerem, zaprzeczała tym doniesieniom. Wkrótce jednak okazało się, że ich relacja to coś więcej niż przyjaźń. Kilka miesięcy później, gdy hucznie świętowała swoje 52. urodziny, opublikowała w sieci serię zdjęć. Ostatnia z fotografii, która znalazła się w pamiątkowym zestawieniu piosenkarki, przedstawiała miłosny pocałunek z Benem. W sieci zawrzało, a fani oszaleli z zachwytu na wieść o powrocie "Bennifer".

Affleck i Lopez udowadniają, że stara miłość nie rdzewieje. Po wielu latach w końcu wzięli ślub

Publicznie po raz pierwszy Affleck i Lopez pojawili się razem na Festiwalu Filmowym w Wenecji, podczas którego odbyła się premiera filmu "Ostatni pojedynek", w którym aktor zagrał jedną z ról. — Jestem taka szczęśliwa i dumna, że z nim jestem. To piękna historia miłosna, która dostała drugą szansę — mówiła piosenkarka w rozmowie z magazynem "People". Wielu uważało, że ta relacja nie przetrwa próby czasu, zważywszy na to, że media i tym razem nie odstępowały ich na krok. Mimo to oni postanowili nie przejmować się spekulacjami i nieustanną obecnością fotoreporterów.

W kwietniu 2022 roku po dwóch dekadach Affleck ponownie oświadczył się piosenkarce, a ona bez zastanowienia zgodziła się zostać jego żoną. Ślub odbył się 16 lipca 2022 roku w Las Vegas i była to bardzo skromna i intymna ceremonia. Huczne świętowanie odbyło się miesiąc później w Giorgii, a na wydarzenie zostali zaproszeni najbliżsi przyjaciele i rodzina pary. — Zrobiliśmy to. Miłość jest piękna. Miłość jest łaskawa. I wychodzi na to, że miłość jest cierpliwa. Cierpliwa przez 20 lat — ogłosiła J.Lo. radosną nowinę.

Więcej aktualnych ifnormacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: