Ile dzieci ma Michał Wiśniewski? Nie musicie liczyć. Zrobiliśmy to za was

Michał Wiśniewski to jedna z najbardziej kontrowersyjnych osobowości w polskim show-biznesie. Muzyk słynie głównie ze swoich licznych zawirowań sercowych. Obecnie ma piątą żonę i spodziewa się kolejnego dziecka. Wiecie, jak liczna jest rodzina lidera zespołu Ich Troje?

Życie miłosne Michała Wiśniewskiego już niejednokrotnie było przedmiotem medialnych debat. Aby wam to nieco ułatwić, rozrysowaliśmy, ile lider Ich Troje ma dzieci. 

Zobacz wideo Wiśniewski zażartował z ciężarnej żony. Odpłaciła mu się

Najstarszy syn skończy w tym roku 21 lat. Ile Michał Wiśniewski ma dzieci?

Pierwszą żoną Michała Wiśniewskiego była Magda Femme, która podobnie jak większość jego partnerek, była wokalistką zespołu Ich Troje. Byli małżeństwem przez 5 lat, lecz nie doczekali się potomstwa. Tuż po rozstaniu muzyk związał się z Martą Mandrykiewicz, która rozpoczynając karierę, przyjęła pseudonim Mandaryna. Na ślubnym kobiercu stanęli 10 grudnia 2003 roku, a ceremonia, która odbywała się w Szwecji, została zarejestrowana przez kamery stacji TVN. Owocem tej relacji jest dwójka dzieci, Xavier i Fabienne. Małżeństwo nie przetrwało próby czasu i zakończyło się rozwodem w 2006 roku.

 

Kolejną partnerką lidera zespołu Ich Troje była Anna Świątczak. Para pobrała się tuż po rozwodzie muzyka w 2006 roku. W tym samym roku na świecie pojawiła się ich pierwsza córka Etiennette, a dwa lata później rodzina powiększyła się o kolejną pociechę Vivienne. Starsza z dziewcząt odziedziczyła po rodzicach pasję do muzyki i nawet nagrała z ojcem wyjątkową piosenkę "Jest tak, czyli rozmowa ojca z córką".

 

Robin Williams Wybitny komik popełnił samobójstwo. Wiele lat walczył z depresją

Muzyk oczekuje kolejnego dziecka. Jego piąta żona jest w zaawansowanej ciąży

W 2011 roku Wiśniewski i Świątczak rozstali się, a rok później muzyk poślubił Dominikę Tajner. Po 7 latach małżeństwa, wokalista złożył do sądu papiery rozwodowe. 

Samotność muzyka nie trwała długo, gdyż w kwietniu 2020 roku Michał Wiśniewski stanął na ślubnym kobiercu po raz piąty, a jego wybranką była Pola.

 

Agnieszka Osiecka Osiecka nigdy nie odnalazła się w roli matki. "Byłam odtrącona"

Kilka miesięcy później powitali na świecie syna Falco Amadeusza, a obecnie Pola jest w zaawansowanej ciąży i niebawem na świecie pojawi się szóste dziecko wokalisty.

Jeśli jednak wciąż nie jesteście w stanie się doliczyć ilości potomstwa Michała Wiśniewskiego, to dla uproszczenia przygotowaliśmy dla was "drzewo genealogiczne". 

Ile dzieci ma Michał Wiśniewski? - grafika własna Gazeta.plIle dzieci ma Michał Wiśniewski? - grafika własna Gazeta.pl grafika własna gazeta.pl

 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: