To ich serca skradł Paweł Zduński z "M jak miłość". Pamiętacie wszystkie jego partnerki?

Miłosne perypetie Pawła Zduńskiego, to jeden z najciekawszych wątków w "M jak miłość". Bohater serialu cztery razy stawał na ślubnym kobiercu, lecz w jego życiu było znacznie więcej kobiet. Większość tych związków kończyła się złamanym sercem. Pamiętacie wszystkie jego partnerki?

Choć serial "M jak miłość" zadebiutował na antenie telewizyjnej Dwójki prawie 23 lata temu, to wciąż budzi ogromne zainteresowanie, gromadząc przed telewizorami miliony widzów. Jednymi z najpopularniejszych bohaterów produkcji są Piotrek i Paweł Zduńscy (w tych rolach Marcin Mroczek i Rafał Mroczek). Choć pierwszy z nich od lat jest w związku ze szkolną sympatią, to drugi miał znacznie mniej szczęścia.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek mówi o makijażu na planie "M jak miłość"

Boleśnie przeżył rozstanie z pierwszą miłością. Ile partnerek miał Paweł Zduński?

Nie da się ukryć, że scenarzyści serialu nie oszczędzają Pawła Zduńskiego. Bohater od początku nie ma szczęścia do kobiet. Jego pierwszą miłością była dużo starsza Teresa Makowska (Joanna Sydor). Kobieta miała za sobą nieudane małżeństwo i samodzielnie wychowywała córkę. Co prawda uległa urokowi młodego mężczyzny, lecz ostatecznie zdecydowała się zakończyć romans. 

Później w jego życiu pojawiła się Magda Marszałek (Anna Mucha). Choć byli w sobie szalenie zakochani, to młodzieńcza miłość nie przetrwała próby czasu. Mimo to do dziś pozostają w przyjacielskich stosunkach i utrzymują kontakt. Następnie Paweł związał się z Sylwią Okońską (Anna Gzyra), ale ta relacja była pełna wzlotów i upadków. Momentami trudno było jednoznacznie stwierdzić, co tak naprawdę ich łączy. O poważnym związku zaczęli myśleć, dopiero gdy okazało się, że kobieta jest w ciąży. Gdy poroniła, ich miłość także przeszła do historii.

Partnerki Pawła Zduńskiego z 'M jak miłość'Partnerki Pawła Zduńskiego z 'M jak miłość' kadr z serialu 'M jak miłość' / screen vod.tvp.pl

Paweł Zduński ma na swoim koncie trzy rozwody i cztery śluby. Czy Franka to w końcu ta jedyna?

Po latach perypetii i zawodów miłosnych, Paweł w końcu postanowił się ustatkować. Joanna Liberadzka (Agnieszka Więdłocha) była pierwszą żoną bohatera. Wiedli szczęśliwe życie, planując nawet założenie rodziny, lecz do czasu, gdy w życiu kobiety pojawił się były partner. Początkowo próbowała go unikać, lecz po rozpoczęciu pracy w jego firmie, stało się to niemożliwe. W końcu między byłymi kochankami doszło do zbliżenia. Paweł nie mógł wybaczyć ukochanej zdrady i wniósł pozew o rozwód.

Partnerki Pawła Zduńskiego z 'M jak miłość'Partnerki Pawła Zduńskiego z 'M jak miłość' kadr z 'M jak miłość' / screen vod.tvp.pl

Na kolejny ślub nie trzeba było długo czekać. Kolejną żoną bohatera została Ala (Olga Frycz). Gdy się poznali, miała już za sobą bagaż doświadczeń. Samotnie wychowywała córkę Basię z poprzedniego małżeństwa. Paweł szybko nawiązał z dziewczynką bliską więź i ostatecznie para zdecydowała się na ślub. Tym razem także doszło do zdrady. Ala wdała się w romans z kolegą z pracy, a na domiar złego spodziewała się jego dziecka. Zduński załamał się. Po rozwodzie zaczął coraz częściej zaglądać do kieliszka.

 

Następnie w jego życiu pojawiła się pochodząca z Gruzji, Katia (Joanna Jarmołowicz). Początkowo tylko pomagał dziewczynie, która uciekła od stosującego przemoc narzeczonego. Wątek, choć obiecujący, szybko został zakończony. Niedawno Paweł Zduński ponownie stanął na ślubnym kobiercu. Jego wybranką okazała się Franciszka (Dominika Kachlik). Czy tym razem będzie to miłość na całe życie?

Więcej o: