chris hemsworth

 • 'Tyler Rake 2' to megaprodukcja Netfliksa, ale w Polsce pokonał go rodzimy film

  "Tyler Rake 2" to megaprodukcja Netfliksa, ale w Polsce pokonał go rodzimy film

  W zeszłym tygodniu na Netfliksie zadebiutowała druga część filmu o przygodach Tylera Rake'a. To jedna z największych przedwakacyjnych premier streamingowego giganta, ale w naszym kraju nie udało mu się zająć pierwszego miejsca w Top 10. To należy do filmu "Dziewczyny z Dubaju" Marii Sadowskiej, który wzbudza niemałe kontrowersje.

  Bartłomiej Marcinkowski
 • Po roli u Ridleya Scotta groziła jej śmierć. Nam mówi o 'Tylerze Rake'u 2': Gdybym odpoczęła, pewnie bym umarła

  Po roli u Ridleya Scotta groziła jej śmierć. Nam mówi o "Tylerze Rake'u 2": Gdybym odpoczęła, pewnie bym umarła

  Golshifteh Farahani raźno dotrzymuje kroku Chrisowi Hemsworthowi w filmie "Tyler Rake 2". Choć aktorka jeszcze przed zdjęciami zwichnęła sobie ramię w trakcie treningów, na planie zjawiła się w pełni przygotowana. - Sześć miesięcy kręcenia w Pradze było naprawdę bardzo wymagające i ciężkie. Myślę, że wszyscy trochę oszaleliśmy tamtej zimy, kiedy nie widzieliśmy słońca, było zimno - mówi podczas wywiadu Justynie Bryczkowskiej z Gazeta.pl.

  Justyna Bryczkowska
 • Zaskoczyliśmy Chrisa Hemswortha już przy pierwszym pytaniu. Przyznał, że nie wie

  Zaskoczyliśmy Chrisa Hemswortha już przy pierwszym pytaniu. Przyznał, że nie wie

  Jakie jest największe kłamstwo, które filmy akcji powtarzają o głównych bohaterach? Tego Chris Hemsworth nie wiedział, ale o prawdzie w kinie miał już sporo do powiedzenia. - Lubię myśleć, że nawet w filmie takim jak ten dało nam się w nim połączyć dużo nasyconych, złożonych emocji z akcją. Jest ogromne oczekiwanie, że akcji będzie tu dużo, że będzie jak najbardziej spektakularna. Nie powiedziałbym, że pokazujemy kłamstwo, ale raczej filmowe wyolbrzymienie - opowiada w wywiadzie Justynie Bryczkowskiej z Gazeta.pl Chris Hemsworth.

  Justyna Bryczkowska
 • Masz wrażenie, że ciągle oglądasz to samo? Zapnij pasy, Netflix zapowiedział nowości

  Masz wrażenie, że ciągle oglądasz to samo? Zapnij pasy, Netflix zapowiedział nowości

  Wśród nadchodzących międzynarodowych tytułów Netfliksa znajdziemy w 2023 roku między innymi takie seriale jak "Berlin" (spin-off "Domu z papieru"), "FUBAR" (jak obiecał, że wróci, tak zrobił - Arnold Schwarzenegger! w roli głownej), "Griselda" (Sofa Vergara, jakiej nie znacie), "Królowa Charlotta: Opowieść ze świata Bridgertonów", trzecie sezony "Lupina" czy "Wiedźmina". Pojawią się także takie filmy jak "Matka", "Tyler Rake 2", "The Killer" oraz "Rebel Moon".

  Justyna Bryczkowska
 • Za nowego 'Thora' Waititi zbiera małe gromy. Po piętach depczą mu fani 'Gwiezdnych Wojen'

  Za nowego "Thora" Waititi zbiera małe gromy. Po piętach depczą mu fani "Gwiezdnych Wojen"

  Taika Waititi ma niełatwe zadanie. Musi przebić samego siebie. Wielu fanów MCU uważa adaptację "Thor: Ragnarok" za jedną z najlepszych. Sam Waititi też żartuje, że żałuje, iż wyszła tak dobrze. Faktycznie, oczekiwania wobec "Thor: Miłość i grom", który dziś ma premierę, są spore. Pierwsze recenzje - choć dobre - pokazują, że krytycy chcieli więcej. Na fali powrotu na ekrany Natalie Portman, reżyser naraził się zaś fanom "Gwiezdnych wojen". Bo zapomniał o czymś bardzo ważnym.

  Justyna Bryczkowska
 • Zaczynali tam Kylie Minogue, Margot Robbie czy bracia Hemsworth. Najdłuższy australijski serial właśnie się skończył

  Zaczynali tam Kylie Minogue, Margot Robbie czy bracia Hemsworth. Najdłuższy australijski serial właśnie się skończył

  Po 37 latach i 8843 odcinkach z ekranów znikną "Sąsiedzi" - najdłużej nadawany australijski serial, w którym zagrało więcej osób, niż pewnie radiowa Trójka ma teraz słuchaczy. Ta opera mydlana była trampoliną do sławy m.in. dla Kylie Minogue i Margot Robbie. Zagrali w niej też wszyscy trzej bracia Hemsworth (Chris, Luke i Liam) i Guy Pearce - przewinął się tam nawet Russell Crowe. Produkcja ponoć należała do ulubionych programów księżnej Diany i Królowej Matki, które miały prosić BBC o nagrania odcinków, które przegapiły przez monarsze obowiązki. Australijska telewizja zamyka właśnie gigantyczny rozdział swojej historii.

  Justyna Bryczkowska
 • Nowy zwiastun 'Thora' jest pełen smaczków: straszny Christian Bale, krępujące spotkanie kochanków i... zapikselowane pośladki bóstwa

  Nowy zwiastun "Thora" jest pełen smaczków: straszny Christian Bale, krępujące spotkanie kochanków i... zapikselowane pośladki bóstwa

  "Thor: Miłość i grom" premierę będzie mieć już w lipcu, a Marvel nęci widzów świeżym zwiastunem. Tym razem zobaczyć możemy m.in. Russella Crowe'a w złotej zbroi, Christiana Bale'a w pełnej charakteryzacji złego Gorra Rzeźnika Bogów, a także dość niezręczne spotkanie Thora z jego ukochaną Jane. Wśród widzów duże poruszenie wywołało także ujęcie na zapikselowane pośladki Thora.

  Justyna Bryczkowska
 • Thor mówi, że kończy z byciem superbohaterem. Wtedy wkracza ona! Fajny zwiastun 'Thor: Love and Thunder'
 • Netflix zdradza, jakie hity szykuje na 2022 rok. Klip naszpikowany gwiazdami
 • Russell Crowe dołączył do obsady 'Thor: Love and Thunder' Marvela. Kogo zagra?
Więcej o:

chris hemsworth