natalia kukulska

 • "One Note Samba / Samba Na Jedną Nutę". Matt Dusk i Natalia Kukulska we wspólnym utworze
 • Natalia Kukulska krytykuje nową płytę z piosenkami jej mamy. Radzi: Zignorujcie album
 • Krzysztof Krawczyk nie żyje. Natalia Kukulska dla Gazeta.pl: Miał wspaniałe poczucie humoru, a do tego niesamowitą klasę

  Krzysztof Krawczyk nie żyje. Natalia Kukulska dla Gazeta.pl: Miał wspaniałe poczucie humoru, a do tego niesamowitą klasę

  Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia w wieku 74 lat. Wśród śpiewanych przez niego piosenek były także te napisane przez jego długoletniego przyjaciela, Jarosława Kukulskiego. - "Życia mała garść" powstała po śmierci mojej mamy, zaś "To, co dał nam świat" paradoksalnie królowało na listach przebojów, gdy moja mama zginęła - wspomina Natalia Kukulska, podkreślając w rozmowie z Gazeta.pl wielkość głosu i klasę artysty.

  Marta Korycka
 • Kultura w 2020 roku momentami pozwalała nam odetchnąć. Mamy przynajmniej dziewięć dobrych wspomnień

  Kultura w 2020 roku momentami pozwalała nam odetchnąć. Mamy przynajmniej dziewięć dobrych wspomnień

  Pandemia koronawirusa, pod której znakiem upłynął nam ten rok, każdemu dała w kość. W perspektywie ostatnich 12 miesięcy nie jest łatwo przypomnieć sobie o wydarzeniach niezwiązanych z pandemią. A jeśli związanych, to chociaż takich, które dawały nadzieję i budziły dobre emocje. Po krótkiej sesji główkowania nam przyszło na myśl co najmniej dziewięć kulturalnych motywów z 2020 roku, które przyniosły potrzebne chwile wytchnienia. Wspomnijcie je razem z nami.

  Maja Piskadło
 • Kuba Badach, Igor Herbut, Natalia Kukulska... Gwiazdy zaśpiewały światowy hit, by pomóc potrzebującym

  Kuba Badach, Igor Herbut, Natalia Kukulska... Gwiazdy zaśpiewały światowy hit, by pomóc potrzebującym

  Wszystko zaczęło się od książki-cegiełki, czyli akcji charytatywnej "Nadzieja". Książki, która niesie pomoc, a cały dochód ze sprzedaży jest przekazywany ośrodkom pomocy społecznej dla osób starszych, najbardziej dotkniętych przez pandemię. Książka powstała całkowicie społecznie, wszystkie zaangażowane w nią osoby i podmioty pracowały charytatywnie.

  Redakcja Gazeta.pl, Wydawnictwo Agora
 • Natalia Kukulska pokazała teledysk do nowego singla z albumu "Czułe struny". To mazurek w aranżacji Adama Sztaby

  Natalia Kukulska pokazała teledysk do nowego singla z albumu "Czułe struny". To mazurek w aranżacji Adama Sztaby

  Płyta Natalii Kukulskiej "Czułe struny", która podbiła serca słuchaczy i listy sprzedaży, właśnie pokryła się złotem. Tymczasem do sieci trafiło video, zrealizowane do utworu "Zezowate szczęście" czyli Mazurka F-dur op.68 nr 3 Fryderyka Chopina w aranżacji Adama Sztaby z tekstem Kukulskiej. Minimalistyczny klip zrealizowano w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie.

  inf. prasowa, opracowała Maja Piskadło
 • Natalia Kukulska: Rząd próbował wykorzystać najgorszy dla nas moment. To perfidne
 • Najlepsze płyty 2020 roku. Poznaj polskie albumy, których nie możesz przegapić

  Najlepsze płyty 2020 roku. Poznaj polskie albumy, których nie możesz przegapić

  Najlepsze płyty w 2020 roku powstawały w cięższych, niż dotychczas, warunkach. Mijający rok był szczególnie trudny dla artystów. Jednak poniższa lista albumów pokazuje, że tworzenie i produkcja muzyki są możliwe, nawet w niełatwych czasach. Przed wami lista polskich płyt, obok których nie można przejść obojętnie. Zanurzcie się w dźwiękach i dajcie się ponieść artystom.

  Justyna Kłos
 • Natalia Kukulska śpiewa Chopina - pokaże koncert za darmo w sieci

  Natalia Kukulska śpiewa Chopina - pokaże koncert za darmo w sieci

  Przepiękne wnętrze Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza, ponad 60-osobowa Orkiestra Symfoniczna Filharmonii w Szczecinie pod batutą pięciu dyrygentów: Krzysztofa Herdzina, Nikoli Kołodziejczyka, Jana Smoczyńskiego, Pawła Tomaszewskiego i Adama Sztaby, a pośród nich Natalia Kukulska.

  inf. prasowa, opracowała Marta Korycka
 • POPkultura Extra. Te płyty nie dają nam spokoju, ale zdecydowanie nam to pasuje

  POPkultura Extra. Te płyty nie dają nam spokoju, ale zdecydowanie nam to pasuje

  Wrzesień się kończy, za rogiem październik, a wraz z nim coraz wcześniejsze chłodne wieczory. W POPkulturze Extra podrzucamy wam kilka albumów, które w ostatnich tygodniach grają u nas niemalże non-stop i nie zanosi się na to, by miały przestać. Marta podsuwa dwa polskie tytuły, natomiast Maja czule spogląda w stronę Prince'a i Childisha Gambino.

  Marta Korycka, Maja Piskadło
Więcej o:

natalia kukulska