agnieszka osiecka

 • Sam nigdy nie zabił, ale miał krew na rękach. Ofiarami jego wyznawców była żona Polańskiego i mąż Osieckiej
 • Osiecka porzuciła 6-letnią córkę. 'Czy ja się do tego nadaję?'. Zamiast rodziny wybrała wolność i alkohol
 • Film ''Osiecka'' - gdzie i kiedy można go obejrzeć?

  Film ''Osiecka'' - gdzie i kiedy można go obejrzeć?

  Film ''Osiecka'' był najgłośniejszą produkcją Telewizji Publicznej, której premiera, pierwotnie zapowiadana na wiosnę, ostatecznie miała miejsce w grudniu 2020 roku. Serial, przybliżający postać polskiej poetki i autorki tekstów, Agnieszki Osieckiej, można było oglądać w telewizyjnej Jedynce. Gdzie i kiedy można go obejrzeć obecnie?

  KatK
 • Korwin Piotrowska ws. 'Osieckiej': 'Upadliśmy niżej dna'. Odpowiedź: Karolina, serio?

  Korwin Piotrowska ws. "Osieckiej": "Upadliśmy niżej dna". Odpowiedź: Karolina, serio?

  TVP zakończyła już emisję serialu "Osiecka", ale dyskusja po ostatnim odcinku jest wyjątkowo gorąca. Dziennikarka Karolina Korwin Piotrowska napisała mocno o krytykujących obsadę: "Ulżyło? Luźniej w gaciach? Mieć za złe świetnym dziewczynom i ich partnerom, że zrobili ile się dało, dali z siebie ile tylko mogli i efekt ich pracy jest dobry?". Pod jej postem głos zabrali m.in. Agnieszka Holland i Ilona Łepkowska oraz pisarz Remigiusz Grzela.

  Marta Korycka
 • TVP wycięło fragmenty koncertu z piosenkami Osieckiej. Janda: Nie ma nas w bardzo dobrym towarzystwie

  TVP wycięło fragmenty koncertu z piosenkami Osieckiej. Janda: Nie ma nas w bardzo dobrym towarzystwie

  Szerokim echem odbija się sprawa przemontowania benefisu "Zielono mi" poświęconego twórczości Agnieszki Osieckiej. W niedzielę 14 lutego na TVP poleciał trwający 45 minut materiał, który wycięto z programu trwającego niemal dwie godziny. Następnego dnia reżyserka koncertu Magda Umer napisała w mediach społecznościowych: taki proceder jest wysoce niemoralny. Teraz sprawę komentuje także Krystyna Janda, która wtedy wystąpiła na scenie.

  oprac. Justyna Bryczkowska
 • Zagrała Agnieszkę Osiecką. 'Serial sprzedano TVP. Niestety'

  Zagrała Agnieszkę Osiecką. "Serial sprzedano TVP. Niestety"

  Magdalena Popławska jest jedną z aktorek, których twarz miała Agnieszka Osiecka w serialu pokazywanym na antenie TVP. Produkcja budziła kontrowersje, ale do czasu emisji ostatniego odcinka aktorka nie wypowiadała się o niej. Teraz zamieściła wpis na Facebooku.

  Marta Korycka
 • TVP przerobiła koncert z piosenkami Agnieszki Osieckiej. Magda Umer: Wysoce niemoralne

  TVP przerobiła koncert z piosenkami Agnieszki Osieckiej. Magda Umer: Wysoce niemoralne

  W niedzielę 14 lutego na antenie TVP2 wyemitowany został fragment koncertu "Zielono mi - piosenki Agnieszki Osieckiej w telewizji". Forma, w jakiej zaprezentowano nagrane w 1997 roku w Opolu materiały, nie spodobał się reżyserce i autorce scenariusza widowiska, Magdzie Umer. "Taki proceder jest wysoce niemoralny" - napisała na Facebooku.

  aj
 • Bibobit oddaje hołd Agnieszce Osieckiej. Pokazali jazz-funkową wersję piosenki 'Księżyc frajer'
 • Hanna Bakuła o serialu 'Osiecka': Popławska nie jest najlepsza do roli Agnieszki

  Hanna Bakuła o serialu "Osiecka": Popławska nie jest najlepsza do roli Agnieszki

  Hanna Bakuła przez 17 lat przyjaźniła się z Agnieszką Osiecką. Z dużą uwagą śledzi serial TVP poświęcony poetce i ma do niego liczne zastrzeżenia. W wywiadach zwraca uwagę, że scenarzyści nic nie wiedzieli o życiu artystki i nie zadali sobie nawet trudu, by porozmawiać z ludźmi, którzy ją znali. Nie jest też szczególnie urzeczona rolą Magdaleny Popławskiej, bo ta jej zdaniem wygląda zbyt poważnie, by oddać cały urok poetki.

  oprac. Justyna Bryczkowska
 • 'Osiecka' - jest pierwszy zwiastun serialu TVP. Premiera w święta
Więcej o:

agnieszka osiecka

 • Nurt Offowy

  Dorota Osińska "Wpadłam na chwilę" Śpiewa: Dorota Osińska kierownictwo muzyczne i akompaniament: Włodzimierz Korcz Drugie miejsce w Konkursie Piosenek Agnieszki osieckiej w 1999 roku, w 2000 drugie miejsce w Opolskich Debiutach, nagroda polskiego Radia i tytuł Miss Obiektywu. W 2003 nagroda Ewy