artur rojek

 • Nie tylko Artur Rojek. Te polskie gwiazdy uczyły kiedyś w szkole. Jakich przedmiotów?
 • Kiedyś była 'ekstremalną fanką' Artura Rojka. Dzisiaj śpiewa z nim na jednej scenie

  Kiedyś była "ekstremalną fanką" Artura Rojka. Dzisiaj śpiewa z nim na jednej scenie

  W jednym z ostatnich wywiadów Artur Rojek ujawnił, kto był największym fanem zespołu Myslovitz. Dodatkowo jest to osoba, która dzisiaj prężnie działa na rynku muzycznym. Chodzi o Natalię Szroeder, która w młodości chodziła na niemal każdy koncert zespołu. Artysta powiedział, co sądzi o twórczości wokalistki.

  Bartłomiej Marcinkowski
 • Początkowo tworzyli muzykę dla zabawy, dziś są znani na całym świecie. Confidence Man wystąpią na OFF Festivalu

  Początkowo tworzyli muzykę dla zabawy, dziś są znani na całym świecie. Confidence Man wystąpią na OFF Festivalu

  Tegoroczna edycja OFF Festivalu również obfituje w wielogatunkowy miszmasz. Fani elektronicznych brzmień mogą zacierać rączki, ponieważ trzeciego dnia festiwalu sceną w katowickiej Dolinie Trzech Stawów zawładnie australijska grupa Confidence Man. Początkowo tworzyli muzykę w formie "żartu", ale szybko zdali sobie sprawę, że lepiej mogą na tym wyjść, gdy zaczną traktować ten projekt na poważnie. Teraz występują w klubach całego świata.

  Bartłomiej Marcinkowski
 • Podsiadło zaśpiewał z idolem na stadionie. Ten sam hit Myslovitz wykonał jako 12-latek [WIDEO]

  Podsiadło zaśpiewał z idolem na stadionie. Ten sam hit Myslovitz wykonał jako 12-latek [WIDEO]

  Dawid Podsiadło już jako początkujący wokalista sięgał po repertuar Artura Rojka. Ostatnio podzielił się z fanami archiwalnym nagraniem, na którym jako dziecko wykonuje "Długość dźwięku samotności". Po latach, jako uznany artysta, który jest w stanie wyprzedać stadionową trasę koncertową, spełnił marzenie i wykonał ten sam utwór w duecie z idolem. Nagranie trafiło do sieci.

  Iga Gromska
 • Mocna odpowiedź Rojka na oskarżenia Minty. 'Spotkamy się w sądzie'

  Mocna odpowiedź Rojka na oskarżenia Minty. "Spotkamy się w sądzie"

  W zeszłym tygodniu Łukasz Minta opublikował emocjonalny wpis, w którym oskarżył Artura Rojka i jego żonę o złą współpracę przy festiwalu muzycznym Great September. Znany muzyk kolejny raz odpowiedział na zarzuty, zaczynając od słów: "Nie jestem przyzwyczajony do prowadzenia dyskusji w sposób, w jaki zainicjował ją Łukasz Minta. Nigdy nie byłem w takiej sytuacji i dalej uważam, że taka dyskusja nie powinna odbywać się publicznie, ale pytacie o konkrety". W dalszej części wpisu bezpośrednio zwraca się do Minty i mówi: "Ale to Ty zrezygnowałeś".

  Bartłomiej Marcinkowski
 • Great September. Łukasz Minta oskarża Artura Rojka i jego żonę: 'Zostaliśmy z długami'. Jest odpowiedź

  Great September. Łukasz Minta oskarża Artura Rojka i jego żonę: "Zostaliśmy z długami". Jest odpowiedź

  "Zostaliśmy z długami za kampanię promocyjną, koszta osobowe oraz hotele. Od kilku miesięcy próbujemy mailowo rozliczyć nasze wydatki z żoną Artura w celu odzyskania pieniędzy, ale wygląda to niepoważnie. Za naszą pracę oczywiście nikt nie zamierza nam zapłacić" - pisze Łukasz Minta, który razem z Arturem Rojkiem był wymieniany jako pomysłodawca i współorganizator festiwalu Great Semptember. AKTUALIZACJA: Artur Rojek zdecydował się odpowiedzieć Mincie na Facebooku, dołączając do swojej wypowiedzi oficjalne oświadczenie fundacji.

  Marta Korycka
 • Artur Rojek o doborze artystów na Great September: 'Decydował potencjał'. Zobacz relację z Łodzi

  Artur Rojek o doborze artystów na Great September: "Decydował potencjał". Zobacz relację z Łodzi

  - Głównym elementem, który towarzyszył nam przy doborze artystów, jest ich potencjał - mówi Gazeta.pl Artur Rojek, który razem z miastem Łódź zorganizował Great September. Wyjaśnia nam, że potencjał jest czymś, co może przekształcić pozycję artysty, która dzisiaj jest mała, w pozycję, która za chwilę będzie większa. A przy okazji zdradza, z kim z headlinerów nagra(ł?) duet - mamy nadzieję, że nas nie wkręcał, bo to byłoby naprawdę coś!

  Marta Korycka
 • On Air Festival. Tame Impala i Tash Sultana pokazali, jak porwać tłumy. Relacja z dwóch dni festiwalu
 • Rojek, CatchUp, Magiera - trio o które nikt nie prosił, a każdy potrzebował

  Rojek, CatchUp, Magiera - trio o które nikt nie prosił, a każdy potrzebował

  Artur Rojek powraca po krótkiej przerwie z nowym utworem i w doborowym towarzystwie! "Pusty" to energiczny, słodko-gorzki i nieco punkowy utwór, który jest efektem współpracy artysty z cenionym producentem Magierą oraz jednym z najgłośniejszych debiutantów ostatnich lat - CatchUpem.

  Maja Piskadło
 • Artur Rojek zaprosił na OFF Festival Papa Dance. 'Lubimy bardzo kontrowersje'

  Artur Rojek zaprosił na OFF Festival Papa Dance. "Lubimy bardzo kontrowersje"

  - Te piosenki cały czas działają - mówi o albumie "Poniżej krytyki" Papa Dance z 1986 roku Artur Rojek. - Myślę, że jest to dosyć kontrowersyjny wybór, jeżeli chodzi o festiwal, ale my lubimy bardzo kontrowersje, bo najgorsza jest obojętność na to, co ogłaszamy, dodaje dyrektor artystyczny OFF Festivalu w rozmowie z Gazeta.pl.

  Marta Korycka
Więcej o:

artur rojek