artur rojek

 • Podsiadło zaśpiewał z idolem na stadionie. Ten sam hit Myslovitz wykonał jako 12-latek [WIDEO]

  Podsiadło zaśpiewał z idolem na stadionie. Ten sam hit Myslovitz wykonał jako 12-latek [WIDEO]

  Dawid Podsiadło już jako początkujący wokalista sięgał po repertuar Artura Rojka. Ostatnio podzielił się z fanami archiwalnym nagraniem, na którym jako dziecko wykonuje "Długość dźwięku samotności". Po latach, jako uznany artysta, który jest w stanie wyprzedać stadionową trasę koncertową, spełnił marzenie i wykonał ten sam utwór w duecie z idolem. Nagranie trafiło do sieci.

  Iga Gromska
 • Mocna odpowiedź Rojka na oskarżenia Minty. 'Spotkamy się w sądzie'

  Mocna odpowiedź Rojka na oskarżenia Minty. "Spotkamy się w sądzie"

  W zeszłym tygodniu Łukasz Minta opublikował emocjonalny wpis, w którym oskarżył Artura Rojka i jego żonę o złą współpracę przy festiwalu muzycznym Great September. Znany muzyk kolejny raz odpowiedział na zarzuty, zaczynając od słów: "Nie jestem przyzwyczajony do prowadzenia dyskusji w sposób, w jaki zainicjował ją Łukasz Minta. Nigdy nie byłem w takiej sytuacji i dalej uważam, że taka dyskusja nie powinna odbywać się publicznie, ale pytacie o konkrety". W dalszej części wpisu bezpośrednio zwraca się do Minty i mówi: "Ale to Ty zrezygnowałeś".

  Bartłomiej Marcinkowski
 • Great September. Łukasz Minta oskarża Artura Rojka i jego żonę: 'Zostaliśmy z długami'. Jest odpowiedź

  Great September. Łukasz Minta oskarża Artura Rojka i jego żonę: "Zostaliśmy z długami". Jest odpowiedź

  "Zostaliśmy z długami za kampanię promocyjną, koszta osobowe oraz hotele. Od kilku miesięcy próbujemy mailowo rozliczyć nasze wydatki z żoną Artura w celu odzyskania pieniędzy, ale wygląda to niepoważnie. Za naszą pracę oczywiście nikt nie zamierza nam zapłacić" - pisze Łukasz Minta, który razem z Arturem Rojkiem był wymieniany jako pomysłodawca i współorganizator festiwalu Great Semptember. AKTUALIZACJA: Artur Rojek zdecydował się odpowiedzieć Mincie na Facebooku, dołączając do swojej wypowiedzi oficjalne oświadczenie fundacji.

  Marta Korycka
 • Artur Rojek o doborze artystów na Great September: 'Decydował potencjał'. Zobacz relację z Łodzi

  Artur Rojek o doborze artystów na Great September: "Decydował potencjał". Zobacz relację z Łodzi

  - Głównym elementem, który towarzyszył nam przy doborze artystów, jest ich potencjał - mówi Gazeta.pl Artur Rojek, który razem z miastem Łódź zorganizował Great September. Wyjaśnia nam, że potencjał jest czymś, co może przekształcić pozycję artysty, która dzisiaj jest mała, w pozycję, która za chwilę będzie większa. A przy okazji zdradza, z kim z headlinerów nagra(ł?) duet - mamy nadzieję, że nas nie wkręcał, bo to byłoby naprawdę coś!

  Marta Korycka
 • On Air Festival. Tame Impala i Tash Sultana pokazali, jak porwać tłumy. Relacja z dwóch dni festiwalu
 • Rojek, CatchUp, Magiera - trio o które nikt nie prosił, a każdy potrzebował

  Rojek, CatchUp, Magiera - trio o które nikt nie prosił, a każdy potrzebował

  Artur Rojek powraca po krótkiej przerwie z nowym utworem i w doborowym towarzystwie! "Pusty" to energiczny, słodko-gorzki i nieco punkowy utwór, który jest efektem współpracy artysty z cenionym producentem Magierą oraz jednym z najgłośniejszych debiutantów ostatnich lat - CatchUpem.

  Maja Piskadło
 • Artur Rojek zaprosił na OFF Festival Papa Dance. 'Lubimy bardzo kontrowersje'

  Artur Rojek zaprosił na OFF Festival Papa Dance. "Lubimy bardzo kontrowersje"

  - Te piosenki cały czas działają - mówi o albumie "Poniżej krytyki" Papa Dance z 1986 roku Artur Rojek. - Myślę, że jest to dosyć kontrowersyjny wybór, jeżeli chodzi o festiwal, ale my lubimy bardzo kontrowersje, bo najgorsza jest obojętność na to, co ogłaszamy, dodaje dyrektor artystyczny OFF Festivalu w rozmowie z Gazeta.pl.

  Marta Korycka
 • Polskie Znaki ratują pamięć polskich pieśni ludowych. Vito Bambino zaśpiewał z nimi 'Niech monarchowie'

  Polskie Znaki ratują pamięć polskich pieśni ludowych. Vito Bambino zaśpiewał z nimi "Niech monarchowie"

  Ważne postacie polskiej popkultury pod przewodnictwem Radka Łukasiewicza (Bisz/Radex, Pustki, Artur Rojek), Jarka Ważnego (Kult) oraz Janusza Zdunka (Kult) ratują polskie pieśni ludowe przed wyginięciem, poruszając niezwykle ważny, ale trudny temat. Do tej pory ukazały się trzy utwory nagrane wraz z Sanah, Matyldą Damięcką i Michałem Szpakiem. Kolejną odsłoną jest utwór "Niech monarchowie" z udziałem Vito Bambino. To wzruszająca pieśni o równości ludzi wobec śmierci.

  Informacja prasowa
 • Kogo dziś się słucha w Polsce? Sanah urzeka słuchaczy ujmującą sceniczną prezencją i muzyczną lekkością
 • Wszystko nam mówi, że ich pokochacie. Sanah, Artur Rojek, Vito Bambino i Kwiat Jabłoni zmierzyli się z kultowym hitem

  Wszystko nam mówi, że ich pokochacie. Sanah, Artur Rojek, Vito Bambino i Kwiat Jabłoni zmierzyli się z kultowym hitem

  Lampa nad progiem, krzesło i drzwi. Naprawdę wszystko powtarza nam, że przebój Skaldów "Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał" w nowej interpretacji (a właściwie czterech nowych interpretacjach) podbije wasze serducha. Z okazji 85. urodzin Tymbarku własne wersje tego hitu stworzyli Sanah, Artur Rojek, Vito Bambino i Kwiat Jabłoni. Wszyscy artyści wystąpili w wyjątkowym teledysku i - uwaga - wy też możecie!

  MATERIAŁ PROMOCYJNY
Więcej o:

artur rojek