agnieszka grochowska

 • Gdy się pobrali, ona miała 25, on 40 lat. Razem są już prawie dwie dekady. 'Bardzo go podziwiam'
 • Franka Kimono nie byłoby, gdyby nie Pan Kleks, a 'Małej Chinki', gdyby nie 'Klan'
 • Ta francuska komedia podbiła serca widzów. Polska wersja potrafi zaskoczyć

  Ta francuska komedia podbiła serca widzów. Polska wersja potrafi zaskoczyć

  Gabriela Muskała absolutnie skradła moje serce swoją rolą w "Skołowanych". Choć ma zdecydowanie mniej czasu ekranowego niż główni bohaterowie, których grają Agnieszka Grochowska i Michał Czernecki, to scenarzyści przewidzieli dla niej bardzo smaczne komediowe sceny. Jej dialogi na papierze mogą nie brzmieć tak soczyście, ale aktorka wyegzekwowała je z takim wdziękiem, że moim zdaniem to do niej należą najzabawniejsze momenty tego filmu.

  Justyna Bryczkowska
 • 'Skołowani' w kwietniu w kinach, Grochowska i Czernecki w rolach głównych. 'Trafia kosa na kamień'

  "Skołowani" w kwietniu w kinach, Grochowska i Czernecki w rolach głównych. "Trafia kosa na kamień"

  - Maks Wandor jest oszustem notorycznym, jest notorycznym kłamcą, podrywaczem i takim przechodzonym bon wiwantem, i to nie są najmilsze słowa pod adresem postaci, którą się gra, ale tutaj nie da się użyć innych - śmieje się Michał Czernecki w rozmowie z Gazeta.pl. - I trafia kosa na kamień - dodaje. Jego partnerką w filmie "Skołowani" jest Agnieszka Grochowska. Premiera kinowa 14 kwietnia.

  Marta Korycka
 • Netflix ogłosił polskie premiery na 2023 rok. 'Znachor' to dopiero początek

  Netflix ogłosił polskie premiery na 2023 rok. "Znachor" to dopiero początek

  Netflix na 2023 rok przygotował całkiem długą listę polskich produkcji oryginalnych - zarówno filmów, jak i seriali. "Znachor" z Leszkiem Lichotą to jedna z mocniejszych pozycji, ale warto będzie też czekać na serial "Informacja zwrotna" z Arkadiuszem Jakubikiem w roli głównej - to adaptacja naprawdę wstrząsającej książki Jakuba Żulczyka. Poza tym będziemy mogli m.in. zobaczyć Agnieszkę Grochowską w jej bodaj pierwszym filmie akcji czy też opowiadającą o młodej Romce "Infamię" oraz nowego "Pana Samochodzika". Co jeszcze?

  Justyna Bryczkowska
 • 'Jeżeli będąc na wózku wyrwę tę dziewczynę, wyrwę już każdą'. Nie tego się spodziewał - zobacz zwiastun 'Skołowanych'
 • Agnieszka Grochowska zagrała w komedii romantycznej. 'Widzę, jaki to ma wpływ na moje życie. Zupełnie inaczej wraca się do domu'

  Agnieszka Grochowska zagrała w komedii romantycznej. "Widzę, jaki to ma wpływ na moje życie. Zupełnie inaczej wraca się do domu"

  - Jestem zachwycona tym projektem, bo mam wrażenie, że postać, którą gram, uśmiecha się więcej niż wszystkie postaci, które w ogóle zagrałam do tej pory. Uśmiecham się cały czas, w każdej scenie - to dla mnie tak cudowna odmiana - powiedziała nam na planie filmu "Skołowani" Agnieszka Grochowska, która wcieliła się w główną bohaterkę, Julię. - Jestem przyzwyczajona do grania dramatycznych ról, a przy nich człowiek musi się skoncentrować na zupełnie innych rzeczach - podkreśliła.

  Justyna Bryczkowska
 • Byliśmy na planie nowej komedii romantycznej. Michał Czernecki: Trafiła kosa na kamień [WYWIAD]
 • Agnieszka Grochowska i Michał Czernecki na pierwszych fotosach z filmu 'Skołowani'

  Agnieszka Grochowska i Michał Czernecki na pierwszych fotosach z filmu "Skołowani"

  Wystartowały zdjęcia do filmu "Skołowani" - polskiej wersji historii, która podbiła serca widzów najpierw we Francji, a później w kolejnych krajach na całym świecie. To pełna uroku, romantyczna opowieść o spotkaniu Maksa - wiecznego "Piotrusia Pana" i przebojowej Julii. W rolach głównych Agnieszka Grochowska i Michał Czernecki. "Skołowani" to debiut reżyserski Jana Macierewicza. Premiera filmu planowana jest na 2023 rok.

  Informacja prasowa
 • Polski film z nagrodą na najbardziej prestiżowym festiwalu w Europie Środkowej. 'Pełny pasji'

  Polski film z nagrodą na najbardziej prestiżowym festiwalu w Europie Środkowej. "Pełny pasji"

  Film Anny Kazejak "Fucking Bornholm" urzeka nie tylko polskich widzów. Produkcja zawędrowała do Konkursu Głównego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Karlowych Warach i otrzymała specjalne wyróżnienie od jury. "Humor jest sprytnie wprowadzony, a zwroty fabularne sprawiają, że film jest zaskakująco ciekawy aż do samego końca" - czytamy w uzasadnieniu.

  Justyna Bryczkowska