mission impossible

 • Tom Cruise 'jest wkurzony' premierą 'Oppenheimera'. 'Uważa, że został potraktowany niesprawiedliwie'
 • Marcin Dorociński pokazał zdjęcie z twórcami 'Mission: Impossible'. Zapytał montażystę, czy go wytnie

  Marcin Dorociński pokazał zdjęcie z twórcami "Mission: Impossible". Zapytał montażystę, czy go wytnie

  Marcin Dorociński pojawi się w najnowszym filmie "Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One", gdzie wystąpi obok Toma Cruise'a. Według ostatnich doniesień medialnych film musi zostać skrócony, a fani polskiego aktora zastanawiają się, czy sceny z jego udziałem nie zostaną wycięte. Dorociński odniósł się do tego w poście na Instagramie, gdzie zamieścił zdjęcie z ostatniego dnia planu zdjęciowego. Przyznał, że rozmawiał z montażystą o wycięciu jego scen.

  Bartłomiej Marcinkowski
 • Dorociński zagrał w 'Mission: Impossible' i sypią się gratulacje. Najlepsze są od Żebrowskiego

  Dorociński zagrał w "Mission: Impossible" i sypią się gratulacje. Najlepsze są od Żebrowskiego

  Marcin Dorociński potwierdził długo snute domysły - aktor znalazł się w obsadzie dwóch ostatnich odsłon superprodukcji z serii "Mission: Impossible". Z gratulacjami pospieszyli oczywiście znajomi aktorzy i aktorki oraz inne osoby związane z polskim show-biznesem. Szczególnie zwracają uwagę komentarze Michała Żebrowskiego i Grzegorza Krychowiaka. Panowie popisali się humorem.

  Justyna Bryczkowska
 • Marcin Dorociński oficjalnie potwierdza. Zagra u boku Toma Cruise'a w 'Mission: Impossible'
 • Które filmy mają bardziej toksycznych fanów - 'Gwiezdne wojny' czy 'Star Trek'. Simon Pegg wyjaśnia

  Które filmy mają bardziej toksycznych fanów - "Gwiezdne wojny" czy "Star Trek". Simon Pegg wyjaśnia

  Simon Pegg przez lata występował w produkcjach należących do najpopularniejszych franczyz - grał w "Mission: Impossible", "Star Treku", "Doktorze Who", miał też małą rolę w filmie "Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy". Każda z tych serii ma swoich zatwardziałych wielbicieli, ale zdaniem aktora szczególnie jedną grupę fanów trudno zadowolić. Powiedział wręcz, że są "najbardziej toksyczni".

  Justyna Bryczkowska
 • Tom Cruise został właśnie seniorem. Zwisając z samolotu bez zabezpieczeń

  Tom Cruise został właśnie seniorem. Zwisając z samolotu bez zabezpieczeń

  Tom Cruise skończył 60 lat i nie odpuszcza. W sieci pojawiło się nowe zdjęcie z nadchodzącego filmu "Mission: Impossible 8", którym z okazji okrągłych urodzin gwiazdora podzielił się reżyser Christopher McQuarrie. Widać na nim, jak aktor trzyma się skrzydła lecącego do góry nogami samolotu z czasów II wojny światowej.

  Justyna Bryczkowska
 • Trudności było wiele, ale w końcu się udało! Jest pierwszy zwiastun 'Mission: Impossible 7'

  Trudności było wiele, ale w końcu się udało! Jest pierwszy zwiastun "Mission: Impossible 7"

  Nakręcenie najnowszej części "Mission: Impossible" wydawało się przez jakiś czas dosłownie zadaniem nie do wykonania. Na drodze do skończenia prac nad filmem stanęły m.in. pandemia, pożar na planie filmowym i utrata kosztownej scenografii, awantury o zabytkowy most w Polsce i bardzo drogie przerwy w zdjęciach. Ale Tomowi Cruise'owi w końcu się udało. Dostaliśmy właśnie pierwszy zwiastun nowego "Mission: Impossible".

  Justyna Bryczkowska
 • Budżet 'Mission: Impossible 7' niebotycznie spuchł. Film jeszcze nie jest skończony, a już kosztuje więcej niż miał

  Budżet "Mission: Impossible 7" niebotycznie spuchł. Film jeszcze nie jest skończony, a już kosztuje więcej niż miał

  Produkcja filmu "Mission: Impossible 7" okazuje się trudniejszym, a także droższym przedsięwzięciem, niż zakładali twórcy. Nie chodzi tylko o to, że wybuchła awantura o potencjalne wysadzanie zabytkowego mostu w Polsce. Reżyser i odtwórca głównej roli mają ambitne założenia, zależy im na tym, żeby kręcić w terenie, a nie na tle zielonego ekranu. Tymczasem przestoje w zdjęciach spowodowane przez pandemię kosztują coraz więcej - możliwe, że nawet więcej niż samo kręcenie. Tak przynajmniej wynika z raportu na temat produkcji, który przygotowało "Variety".

  jab
 • W Polsce się nie udało, pojechali więc gdzie indziej. Ekipa 'Mission: Impossible 7' jednak zrzuciła pociąg w przepaść
 • Prace na planie 'Mission Impossible 7' wstrzymane. Plotkują, że Tom Cruise może mieć koronawirusa
 • 'Mission: Impossible 7' - producenci po raz kolejny przerwali prace nad filmem

  "Mission: Impossible 7" - producenci po raz kolejny przerwali prace nad filmem

  "Mission: Impossible 7" nie ma dobrej passy. Producenci musieli mierzyć się między innymi z krytyką ze strony Toma Cruisa, który zarzucał produkcji naruszanie zasad reżimu sanitarnego czy skandalem wokół pomysłu na wysadzenie mostu w Pilchowicach. Teraz ponownie trzeba było przerwać zdjęcia do filmu - tak wielu członków ekipy miało pozytywny wynik testu na koronawirusa.

  oprac. Natalia Pacholczyk
 • POPKultura Extra. 'Mission: Impossible' kończy 25 lat. Zaczęło się od nieskromnych marzeń Toma Cruise'a

  POPKultura Extra. "Mission: Impossible" kończy 25 lat. Zaczęło się od nieskromnych marzeń Toma Cruise'a

  Przed rokiem 1996 tytuł "Mission: Impossible" kojarzył się Amerykanom ze starym serialem szpiegowskim. Po roku 1996 (a konkretnie po 22 maja 1996 roku) tytuł ten przejęła na dobre seria filmów z Tomem Cruisem w roli głównej. To seria pełna (czasem niekoniecznie przemyślanych) zwrotów akcji i kaskaderskich popisów. Jej pierwsza część okazała się na tyle dużym sukcesem, że powstało pięć kolejnych, w drodze jest szósta - nie bez szczególnie głośnych w Polsce kłopotów.

  Justyna Bryczkowska, Maja Piskadło
 • Sprawa przeciwko Tomowi Cruise'owi i Paramount w polskim sądzie. Chodzi o most w Pilchowicach

  Sprawa przeciwko Tomowi Cruise'owi i Paramount w polskim sądzie. Chodzi o most w Pilchowicach

  Powraca sprawa "Mission: Impossible 7" i mostu w Pilchowicach. W tym tygodniu Andrew Eksner złożył w sądzie okręgowym w Warszawie pozew m.in. przeciwko Tomowi Cruise'owi i Paramount Pictures. Eksner miał odpowiadać za znalezienie mostu do wysadzenia w Europie, jednak został odsunięty od produkcji. Polsko-amerykański filmowiec twierdzi, że twórcy "MI7" "łamią prawo, gdziekolwiek się tylko pojawią, nie boją korupcji i grożą przeciwnikom".

  oprac. Maja Piskadło
Więcej o:

mission impossible