piotr stramowski

 • Premiery w lutym na Player.pl. Nowy sezon 'Tajemnicy zawodowej' i kinowe hity bez dodatkowych opłat

  Premiery w lutym na Player.pl. Nowy sezon "Tajemnicy zawodowej" i kinowe hity bez dodatkowych opłat

  Player.pl przygotował na luty pierwsze w tym sezonie premiery serialowe. Na samym początku platforma pokaże kontynuacje swoich produkcji oryginalnych, takich jak drugi sezon "Tajemnicy zawodowej" czy trzecia seria "Kontroli". Do tego dojdzie lista głośnych filmów kinowych, które dostępne będą bez dodatkowych opłat, a także szeroka oferta programów telewizyjnych: nowe "Kuchenne rewolucje", czy debiutujący format, który wspólnie prowadzą Barbara Kurdej-Szatan i Przemek Kossakowski.

  mat. pras. oprac. jab
 • To wydarzyło się naprawdę. Najpierw był 'Dług', teraz czas na 'Mój dług' na podstawie wspomnień Sikory [ZWIASTUN]
 • Cezary Pazura o 'Tajemnicy zawodowej': Pierwszy raz widziałem tak długą pauzę w polskim serialu

  Cezary Pazura o "Tajemnicy zawodowej": Pierwszy raz widziałem tak długą pauzę w polskim serialu

  - Dla mnie brawurową sceną już w pierwszym odcinku była ta, w której grana przez Magdę Różczkę Julia daje do zrozumienia bohaterce Anny Dereszowskiej, że wie o zdradzie męża. Pierwszy raz widziałem tak długą pauzę w polskim serialu. Ale jest tak absolutnie mocna i tak wybrzmiewa, że przy telewizorze aż zakryłem usta ze zdziwienia. Tak to przeżyłem. Nie wiedziałem, że tak przeżywam seriale. Ale okazuje się, że przeżywam tylko te dobre. A ten się zaczął brawurowo - aż się boję o kolejne odcinki - opisuje swoje wrażenia Cezary Pazura, który w "Tajemnicy zawodowej" zagrał właśnie tego męża, o którym w opisanej scenie rozmawiają bohaterki.

  Justyna Bryczkowska
 • 'Tajemnica zawodowa' zaczyna się z grubej rury. Takie napięcie niełatwo będzie utrzymać

  "Tajemnica zawodowa" zaczyna się z grubej rury. Takie napięcie niełatwo będzie utrzymać

  "Tajemnica zawodowa" to serial, który amerykańskie standardy prowadzenia narracji sensacyjno-obyczajowej próbuje przełożyć na polskie realia. Akcja zaczyna się z grubej rury - jeszcze przed napisami początkowymi widz dostaje dwa mocne zwroty akcji w ujęciach trwających niewiele ponad dwie minuty. Sekwencja otwierająca była na tyle ciekawa, że człowieka naprawdę kusi, żeby zobaczyć, jak ją potem wyjaśnią.

  Justyna Bryczkowska
 • Piotr Stramowski prawie nie do poznania w charakteryzacji do filmu 'Mój dług'. Znamy nazwisko reżysera

  Piotr Stramowski prawie nie do poznania w charakteryzacji do filmu "Mój dług". Znamy nazwisko reżysera

  Ruszyły zdjęcia do filmu "Mój dług", którego scenariusz napisał sam Sławomir Sikora. To człowiek, którego tragiczna historia stała się inspiracją dla głośnego filmu Krzysztofa Krauzego. Sikora postanowił opowiedzieć ją na nowo, z bardziej osobistej perspektywy. Grający jedną z większych ról w tej produkcji pochwalił się swoim pierwszym zdjęciem z planu - należy przyznać, że charakteryzacja jest ciekawa.

  aj
 • Patryk Vega pokazał zwiastun nowego filmu bez cenzury. 'Pętla' opowie o seksaferze [18+]

  Patryk Vega pokazał zwiastun nowego filmu bez cenzury. "Pętla" opowie o seksaferze [18+]

  Po niespełna trzech miesiącach od premiery poprzedniego filmu, Patryk Vega zapowiada nową produkcję. "Pętla" to film o seksaferze z udziałem agentów CBŚ, podkarpackich sutenerów, polityków, celebrytów i bogatych biznesmenów. W obsadzie nie zabraknie ulubionych aktorów Vegi - pojawią się m.in. Antoni Królikowski, Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke.

  aj
 • Karolina Korwin Piotrowska oburzona działaniami filmowców: Bojkot. Całkowity. Czas to słowo odkurzyć
 • Patryk Vega pokaże nowy film w lutym 2020 roku. Wiadomo już, jaki będzie tytuł
 • 'Żmijowisko'. Piotr Stramowski o swoim bohaterze: 'Potrafi być nieprzyjemny i jest narcyzem'. I jest dwulicowy
 • Przesunięta premiera 'Solid Gold' odbędzie się po wyborach. Znamy datę

  Przesunięta premiera "Solid Gold" odbędzie się po wyborach. Znamy datę

  Film "Solid Gold", inspirowany aferą Amber Gold, pojawi się w polskich kinach jeszcze później niż pierwotnie zapowiadano. Premierę przełożono, tak by nie kolidowała z terminem wyborów, a teraz pojawiła się w końcu konkretna data. Twórcy i producenci chcą uniknąć oskarżeń o propagandowe działania.

  jab, mko
Więcej o:

piotr stramowski