piotr stramowski

 • Tak Piotr Stramowski wyglądał na swoim pierwszym castingu. Miał 17 lat i pucułowatą buzię

  Tak Piotr Stramowski wyglądał na swoim pierwszym castingu. Miał 17 lat i pucułowatą buzię

  Piotr Stramowski największą popularność zyskał dzięki roli wytatuowanego policjanta-twardziela w filmach Patryka Vegi. Aktor podzielił się zdjęciem ze swojego pierwszego castingu, w którym brał w wieku 17 lat. Wierni wielbiciele i wielbicielki mogą się wręcz rozczulić, bo Stramowski miał wtedy jeszcze całkiem dziecięcą buzię. Ciekawa jest też produkcja, w której chciał zagrać.

  Justyna Bryczkowska
 • Helena Englert w 'Pokusie' musiała grać sceny erotyczne. Pomogła jej jedna osoba

  Helena Englert w "Pokusie" musiała grać sceny erotyczne. Pomogła jej jedna osoba

  22-letnia aktorka ma za sobą debiut na wielkim ekranie. Zagrała w filmie "Pokusa", gdzie wzięła udział w wielu rozbieranych scenach, które mogły być krępujące. W ostatnim wywiadzie dla magazynu "VIVA!" zdradziła, jak sobie z tym poradziła. Okazało się, że na planie miała duże wsparcie.

  Bartłomiej Marcinkowski
 • Maria Sadowska o 'Pokusie': Zawsze muszę mieć jedną scenę, dla której chcę zrobić film. Chciałam widzów zmylić

  Maria Sadowska o "Pokusie": Zawsze muszę mieć jedną scenę, dla której chcę zrobić film. Chciałam widzów zmylić

  - Moim celem też było, żeby widzów zmylić. Nic tu nie jest takie, jak może się wydawać (...) Od lat próbowałam taki film zrobić i miałam już różne scenariusze. Nikt nie był zainteresowany, producenci bali się tego tematu jak ognia. I nagle przychodzi do mnie taka propozycja z miejsca, z którego w ogóle się nie spodziewałam. Bardzo podziwiam Edytę Folwarską, bo wywalczyła pieniądze na ten film, choć na początku było jej bardzo trudno. (...) To przecież pierwszy polski film o #MeToo - opowiada nam Maria Sadowska, reżyserka filmu "Pokusa" z Heleną Englert i Piotrem Stramowskim w rolach głównych.

  Justyna Bryczkowska
 • Stramowski pierwszy raz mówi o rozstaniu z Warnke. 'Walczyliśmy dwa lata'

  Stramowski pierwszy raz mówi o rozstaniu z Warnke. "Walczyliśmy dwa lata"

  Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke przez jakiś cza byli jedną z najpopularniejszych par aktorskich w Polsce. Jesienią zeszłego roku postanowili się rozstać. Aktor ostatnio udzielił wywiadu, w którym opowiedział, co było powodem, dla którego podjęli taką decyzję.

  Bartłomiej Marcinkowski
 • 'Pokusa' by nie powstała, gdyby nie Edyta Folwarska. Premierę świętowała na bogato
 • Producenci mówią, że film przeprowadzi w kraju kolejną rewolucję seksualną. Zwiastun 'Pokusy' już jest

  Producenci mówią, że film przeprowadzi w kraju kolejną rewolucję seksualną. Zwiastun "Pokusy" już jest

  Maria Sadowska po wyreżyserowaniu "Dziewczyn z Dubaju", wzięła się za kolejną ekranizację książki. Tym razem padło na powieść pt. "Pokusa" Edyty Folwarskiej. Była dziennikarka tabloidu zdradza w niej kulisy świata sportu, mediów i show-biznesu. Dystrybutorzy zapowiadają, że film będzie dużo mocniejszy. Czy czeka nas kolejny skandal? Właśnie pojawił się zwiastun i plakat produkcji.

  Bartłomiej Marcinkowski
 • Katarzyna Warnke i Krzysztof Stramowski ogłosili rozstanie. Ich związek zaczął się od grania małżeństwa w kryzysie
 • Premiery w lutym na Player.pl. Nowy sezon 'Tajemnicy zawodowej' i kinowe hity bez dodatkowych opłat

  Premiery w lutym na Player.pl. Nowy sezon "Tajemnicy zawodowej" i kinowe hity bez dodatkowych opłat

  Player.pl przygotował na luty pierwsze w tym sezonie premiery serialowe. Na samym początku platforma pokaże kontynuacje swoich produkcji oryginalnych, takich jak drugi sezon "Tajemnicy zawodowej" czy trzecia seria "Kontroli". Do tego dojdzie lista głośnych filmów kinowych, które dostępne będą bez dodatkowych opłat, a także szeroka oferta programów telewizyjnych: nowe "Kuchenne rewolucje", czy debiutujący format, który wspólnie prowadzą Barbara Kurdej-Szatan i Przemek Kossakowski.

  mat. pras. oprac. jab
 • To wydarzyło się naprawdę. Najpierw był 'Dług', teraz czas na 'Mój dług' na podstawie wspomnień Sikory [ZWIASTUN]
 • Cezary Pazura o 'Tajemnicy zawodowej': Pierwszy raz widziałem tak długą pauzę w polskim serialu

  Cezary Pazura o "Tajemnicy zawodowej": Pierwszy raz widziałem tak długą pauzę w polskim serialu

  - Dla mnie brawurową sceną już w pierwszym odcinku była ta, w której grana przez Magdę Różczkę Julia daje do zrozumienia bohaterce Anny Dereszowskiej, że wie o zdradzie męża. Pierwszy raz widziałem tak długą pauzę w polskim serialu. Ale jest tak absolutnie mocna i tak wybrzmiewa, że przy telewizorze aż zakryłem usta ze zdziwienia. Tak to przeżyłem. Nie wiedziałem, że tak przeżywam seriale. Ale okazuje się, że przeżywam tylko te dobre. A ten się zaczął brawurowo - aż się boję o kolejne odcinki - opisuje swoje wrażenia Cezary Pazura, który w "Tajemnicy zawodowej" zagrał właśnie tego męża, o którym w opisanej scenie rozmawiają bohaterki.

  Justyna Bryczkowska
Więcej o:

piotr stramowski