film na wieczór

 • ''Szkoła dla elity'' sezon 4. Sprawdź, co słychać w Las Encinas

  ''Szkoła dla elity'' sezon 4. Sprawdź, co słychać w Las Encinas

  4 sezon ''Szkoły dla elity'' swoją premierę będzie miał w czerwcu 2021. Już za kilka dni widzowie będą mogli poznać kolejne losy młodych ludzi, którzy mają wszystko, ale i tak chcą więcej. Sprawdź, co słychać w Las Encinas oraz listę podobnych tytułów.

  Karolina Klimek
 • Film o depresji: które filmy na jej temat są warte obejrzenia?

  Film o depresji: które filmy na jej temat są warte obejrzenia?

  Film o depresji jest coraz częstszym zjawiskiem w światowej kinematografii. Choroba, która jeszcze do niedawna stanowiła temat tabu, obecnie jest coraz częściej ukazywana w kinowych produkcjach. Czasem jest motywem przewodnim filmu, czasem choroba jednego z bohaterów jest tylko wątkiem pobocznym. Sprawdzamy, jakie filmy o depresji warto obejrzeć.

  KatK
 • II wojna światowa: filmy, które zasługują na szczególną uwagę

  II wojna światowa: filmy, które zasługują na szczególną uwagę

  Dla twórców kinematografii światowej niewyczerpanym źródłem pomysłów jest II wojna światowa. Filmy wojenne ukazują w sposób fabularny działania wojenne, bądź też skupiają się na wpływie dramatycznych wydarzeń na psychikę człowieka. Najczęściej są to dramaty bądź melodramaty, zdarzają się jednak i filmy przygodowe, a nawet komedie. Oto filmy wojenne, które warto znać.

  KatK
 • Wartościowe filmy: produkcje, które warto obejrzeć i takie, do których się wraca

  Wartościowe filmy: produkcje, które warto obejrzeć i takie, do których się wraca

  Wśród ogromnej liczby produkcji kinematografii światowej znajdują się często wartościowe filmy, które warto obejrzeć i polecać znajomym. Obrazy takie niejednokrotnie niosą głębsze przesłanie, dotykają rozmaitych problemów i prowokują do refleksji. Sprawdzamy, które wartościowe filmy mogą zainteresować i stać się pozycjami, do których chętnie się wraca.

  KatK
 • Filmy romantyczne dla młodzieży. Najlepsze tytuły wszech czasów
 • Komedie dla dzieci. Filmy, które poprawią humor całej rodzinie

  Komedie dla dzieci. Filmy, które poprawią humor całej rodzinie

  Komedie dla dzieci w wielu aspektach nie ustępują na krok komediom dla dorosłej publiczności. Mocne dialogi, fabuła pełna zwrotów akcji i ciekawa ścieżka dźwiękowa to cechy charakterystyczne filmów komediowych dla dzieci. Szukasz tytułu na rodzinny wieczór filmowy, a może twoje dziecko potrzebuje chwili oddechu ze szczyptą humoru? Sprawdź nasze propozycje wszechczasów i najnowsze hity Netflixa.

  Karolina Klimek
 • Polskie seriale: polscy twórcy nie mają się czego wstydzić

  Polskie seriale: polscy twórcy nie mają się czego wstydzić

  Polskie seriale większości z nas kojarzą się z tasiemcami emitowanymi od wielu lat przez telewizję publiczną. Czy jednak rzeczywiście wszystkie polskie seriale to mało wymagające od widza sagi? Sprawdzamy, jakie polskie seriale warto obejrzeć!

  KatK
 • Najlepsze polskie filmy - czy znasz je wszystkie?

  Najlepsze polskie filmy - czy znasz je wszystkie?

  Gdy zapytamy kilka osób o najlepsze polskie filmy, z pewnością otrzymamy kilka zupełnie różnych odpowiedzi. Wiele zależy od ulubionego gatunku filmowego czy oczekiwań, jakie dany widz ma w stosunku do filmów. Spróbujemy wskazać te polskie filmy, które warto obejrzeć i wziąć pod uwagę w tworzeniu własnego rankingu najlepszych polskich filmów.

  KatK
 • Serial turecki. Popularne produkcje znad Bosforu w polskiej telewizji
 • Polski film kryminalny - odkryjmy mniej znane produkcje

  Polski film kryminalny - odkryjmy mniej znane produkcje

  Polski film kryminalny to niezbyt częste zjawisko w rodzimej kinematografii. Choć twórcy filmowi mierzyli się z tym gatunkiem niejednokrotnie, to nie zawsze osiągnięty przez nich efekt można było zakwalifikować jako udany. Spróbujemy wskazać polskie filmy kryminalne, które mogą zainteresować wielbicieli gatunku.

  KatK
 • Netflix. "Mank" Finchera ma 10 nominacji do Oscara. Dlaczego warto go obejrzeć?

  Netflix. "Mank" Finchera ma 10 nominacji do Oscara. Dlaczego warto go obejrzeć?

  "Manka" Davida Finchera można oglądać na Netfliksie od 4 grudnia. Zgarnął 10 nominacji do Oscara i już niedługo przekonamy się, czy i jak zostanie nagrodzony. "Mank" dla jednych to dzieło wybitne, godne Oscara, a dla innych będzie to film, którego po 30 minutach oglądania będzie się miało dość. I dlatego właśnie warto go zobaczyć.

  Radosław Wieteska
 • Najlepsze musicale: czy znasz je wszystkie?

  Najlepsze musicale: czy znasz je wszystkie?

  Nawet najlepsze musicale mają zarówno swoich zwolenników, jak i zagorzałych przeciwników. Forma, wywodząca się z muzycznego przedstawienia teatralnego, wyróżnia się specyficzną estetyką, łącząc w sobie tradycyjne dialogi, kwestie śpiewane, a często także elementy taneczne. Siłą rzeczy nie fabuła odgrywa w musicalach główną rolę, a muzyka i samo widowisko. Które musicale obejrzeć, by przekonać się do tego gatunku?

  KatK
 • Gdzie obejrzeć ''Na rauszu''? Na Netflixie czy HBO GO na razie go nie znajdziemy

  Gdzie obejrzeć ''Na rauszu''? Na Netflixie czy HBO GO na razie go nie znajdziemy

  Wśród nominowanych do Oscara 2021 filmów są tytuły, które chcieliby obejrzeć kinomani, takie jak np. ''Na rauszu''. Netflix czy HBO GO choć mają w swojej ofercie kilkanaście nominowanych filmów, tej głośnej produkcji niestety nie prezentują swoim klientom. Sprawdzamy, gdzie obejrzeć ''Na rauszu''.

  KatK
Więcej o:

film na wieczór