Henry Cavill

 • Cavill czy Żebrowski: kto jest najlepszym wiedźminem? Otóż zdaniem wielu żaden z nich

  Cavill czy Żebrowski: kto jest najlepszym wiedźminem? Otóż zdaniem wielu żaden z nich

  Które wcielenie wiedźmina Geralta jest najlepsze? Widzowie mogą się spierać i wskazywać to na Michała Żebrowskiego, to na zdradliwego Henry'ego Cavilla, który zrezygnował z roli po trzech sezonach serialu Netfliksa. Ale gracze, zwłaszcza ci polscy, nigdy nie mieli wątpliwości, że najlepszy jest Geralt z gier CD Projekt RED.

  Justyna Bryczkowska
 • Było porzucać Geralta? Filmowa przyszłość Henry'ego Cavilla nie taka pewna

  Było porzucać Geralta? Filmowa przyszłość Henry'ego Cavilla nie taka pewna

  Określa się go jako jednego z najlepszych aktorów Hollywood ostatnich lat. Jednak zdaje się, że jego dobra passa może się wkrótce skonczyć. Henry Cavill po rezygnacji z roli Geralta z Rivii w serialu "Wiedźmin", miał powrócić do wcielania się w postać Supermana. Jednak po niezbyt dobrym wyniku finansowym "Black Adama" nie jest pewne, czy to wciąż aktualne.

  Bartłomiej Marcinkowski
 • 'Wiedźmin'. Serialowy Jaskier o odejściu Henry'ego Cavilla: To smutne. Jesteśmy całkiem blisko
 • Internauci chcą, by nowego Geralta zagrał Robert Makłowicz. Powstała petycja

  Internauci chcą, by nowego Geralta zagrał Robert Makłowicz. Powstała petycja

  Po ogłoszeniu przez Henry'ego Cavilla rezygnacji z roli Geralta w serialowej adaptacji "Wiedźmina" fani typowali innych aktorów, których chcieliby zobaczyć na jego miejscu. Ostatecznie zastąpi go Liam Hemsworth. Członkowie warszawskiego Klubu Komediowego mają jednak inny typ i proponują Roberta Makłowicza. Zbierają podpisy pod petycją.

  Iga Gromska
 • Justyna nadal przeżywa to, co zrobił jej Henry Cavill. To jednak nie nasz pierwszy Wiedźmin [POPkultura]
 • Liam Hemsworth mógł wygryźć Cavilla dużo wcześniej. Producenci zobaczyli nagrania z pierwszych castingów do 'Wiedźmina'

  Liam Hemsworth mógł wygryźć Cavilla dużo wcześniej. Producenci zobaczyli nagrania z pierwszych castingów do "Wiedźmina"

  Jednym z najbardziej komentowanych tematów ostatnich dni w świecie filmów i seriali jest porzucenie przez Harry'ego Cavilla roli Geralta z Rivii w serialu "Wiedźmin". Jego miejsce zajmie Liam Hemsworth, a na jaw wychodzą kolejne fakty. Portal Redanian Intelligence donosi, że mógł on zagrać główną postać już od początku serialu.

  Bartłomiej Marcinkowski
 • Reżyser 'Enoli Holmes 2' o Millie Bobby Brown: Nie chciałem się zgodzić na jej pomysł. Wróciłem z podkulonym ogonem

  Reżyser "Enoli Holmes 2" o Millie Bobby Brown: Nie chciałem się zgodzić na jej pomysł. Wróciłem z podkulonym ogonem

  Harry Bradbeer to wielokrotnie nagradzany brytyjski reżyser i twórca tak popularnych seriali jak "Fleabag" i "Obsesja Eve". Ma na koncie kilka statuetek Emmy (nazywanych telewizyjnymi Oscarami), Złote Globy i nagrody BAFTA. Już po raz drugi zajął się reżyserią filmu z cyklu o Enoli Holmes - nastoletniej siostrze Sherlocka Holmesa, którą zagrała Millie Bobby Brown. Jak reżyser opowiada w wywiadzie z Gazeta.pl, młoda aktorka ciągle rzucała na planie różnymi pomysłami. Wyznał, że kiedy raz chciał jej się przeciwstawić, musiał przyznać się do błędu.

  Justyna Bryczkowska
 • Kiedy premiera filmu 'Enola Holmes 2' na Netfliksie?

  Kiedy premiera filmu "Enola Holmes 2" na Netfliksie?

  Pierwsza część filmu o przygodach siostry Sherlocka Holmesa cieszyła się ogromną popularnością. Produkcja z Millie Bobby Brown w roli głównej znajdowała się na pierwszym miejscu najchętniej oglądanych produkcji na Netfliksie. Reżyser Harry Bradbeer od razu miał nadzieję na kontynuację i nie musiał długo czekać na jej realizację.

  Bartłomiej Marcinkowski
 • Przez lata grała epizody. Sukces odniosła, kiedy przez przypadek wymyśliła 'Pomoc domową'

  Przez lata grała epizody. Sukces odniosła, kiedy przez przypadek wymyśliła "Pomoc domową"

  Pierwsza głośna rola Fran Drescher przyszła razem z premierą kultowego już filmu "Gorączka sobotniej nocy" - aktorka miała tam drobny epizod. Później przyszło jej m.in. współpracować z twórcą legendarnych horrorów Wesem Cravenem, u którego zagrała w filmie "Obcy w naszym domu". Jednak zdecydowanie najlepiej czuła się w rolach komediowych i to na tym gatunku się skupiała przez większość lat 80.

  Justyna Bryczkowska, Marta Korycka
 • Millie Bobby Brown dla Gazeta.pl: Staram się dać z siebie wszystko i często przesadzam

  Millie Bobby Brown dla Gazeta.pl: Staram się dać z siebie wszystko i często przesadzam

  - Ekscytujące było dla mnie to, że mogę opowiedzieć o prawdziwym wydarzeniu historycznym. Nigdy wcześniej nie miałam takiej możliwości - opowiada w wywiadzie z Gazeta.pl Millie Bobby Brown. - Jeśli coś wydaje się właściwe do zrobienia, zawsze podążam za swoimi przeczuciami (...) Staram się jak najwięcej dać z siebie, ale często z tym przesadzam - zaznacza aktorka doskonale znana z roli Jedenastki w przebojowym serialu "Stranger Things".

  Justyna Bryczkowska
Więcej o:

Henry Cavill